Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Komunita Duklocka má novú super sériu

Zaznam na celu obrazovku 28. 11. 2018 105106.bmp_.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Slovenský youtuber Duklock má za sebou značne dlhú a už aj pomerne úspešnú kariéru na platforme youtube.

Nedávno však vytvoril projekt, ktorý nadviazal na slávu jeho bývalých #RE (hashtag re). Volá sa celkom podobne a to #ME (hashtag me) a Duklock v týchto videách komentuje tvorbu jeho fanúšikov na platforme Reddit. Konkrétne ide o tvorbu meme obrázkou, ktorých témou je celkový život Duklocka, jeho internetová kariéra alebo spopularizované výroky.

Zaznam na celu obrazovku 28. 11. 2018 104757.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Pokiaľ ale nepatríte do jeho komunity, pravdepodobne tejto sérii neprídete hneď na chuť. No ak ste ju až teraz objavili, môžete sa tešiť na to množstvo dielov, ktoré Duklock už stihol vydať. Aby Dušan udržal stúpajúcu úroveň #ME, úkoloval svojich fanúšikov tvorbou kvalitných vtipov a obrázkov a snažil sa držať zásady, že jeden druh vtipu sa môže objaviť len raz.

Zaznam na celu obrazovku 28. 11. 2018 104832.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Jeho fanúšikovia sa ale vyznamenali extrémnou dávkou originality a niektoré vtipy alebo hlášky dokázali originálne preniesť aj do ďalších dielov, čím vlastne pomohli zvečniť niektoré hlášky aj na tričká, mikiny či ponožky.

Zaznam na celu obrazovku 28. 11. 2018 104642.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Aj keď to nie je obsah určený pre širokú divácku kulisu a pre pobavenie je nutné poznať osobu a tvorbu Duklocka dlhšie, určite je to lepší spôsob ako dávne #RE, kde sa Dušana až príliš často nechal uniesť emóciami a bol negatívny. Sám ale priznáva, že z toho vyrástol posunul sa a veru, #ME je toho priamym dôkazom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 28. apríla 2019Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: