Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Heterosexuálni muži odpovedali na otázku „Čo je ten najintímnejší moment, aký mali s iným mužom“. Ich odpovede vás pobavia či zahrejú pri srdci

Muzi kamarati
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
nasbananderfemfi.cf

Aj to drsnejšie pohlavie dokáže byť citlivé a stáť jeden pri druhom, keď to potrebujú. Tieto príbehy mužských priateľstiev vám vyvolajú úsmev na tvári a zahrejú pri srdci.

1.

cz.depositphotos.com

V prvom ročníku gymnázia/strednej školy som uvidel môjho najlepšieho kamaráta spať počas chémie. Dal som mu pusu na čelo a on sa jemne usmial. 10/10 urobil by som to znovu, milujem toho chlapca.

2.

Crfraikw8aa72p8.jpg
needull.com

Môj najlepší kamarát, s ktorým som sa priatelil už 10 rokov, mal svalovú dystrofiu. Pomáhal som mu chodiť na záchod, zapojiť dýchacie prístroje, kŕmil som ho a podobne. To všetko som robil z nutnosti a lásky k nemu.

Keď už bolo očividné, že sa blíži jeho koniec, tak sme sa o tom odmietli rozprávať. Vtedy som sa presťahoval k nemu a jeho rodine, aby som ním mohol byť celý čas, no nikdy sme nespomenuli, čo sa neodvratne blíži.

Jednu noc, po asi týždni zbierania odvahy, som sa ho opýtal, či sa bojí zomrieť. Povedal, že vôbec nie, že bude rád, že ma konečne zbaví toho bremena a nebudem sa o neho musieť starať.

Predošlý rozhovor nás oboch zlomil. Ležali sme spolu v posteli a plakali, zdalo sa mi ako keby to boli dlhé hodiny. Rozprávali sme sa o všetkom – o našich pocitoch, strachoch a všetkom, čo nechcel povedať rodine.

O mesiac neskôr zomrel. Odvtedy prešlo už 10 rokov a ja si stále želám, aby nastal deň, keď si k nemu budem môcť opäť ľahnúť, držať ho, plakať s ním a povedať mu, ako ho mám rád a ako moc mi chýba.

3.

Alkohol pixabay
pixabay.com

Môj kamarát bol neskutočne opitý, keď sa rozhodol, že sa oblečený okúpe. Ja som bol od neho o dosť menej opitý a tak som sa rozhodol, že na neho dám pozor, aby sa neutopil.

O chvíľu ma pozval pripojiť sa k nemu. Dopadlo to takto – dvaja kamaráti, úplne oblečení, opití, v bublinkovom kúpeli o druhej ráno.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 11. septembra 2018Zdroj www.boredpanda.com www.reddit.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.