Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cheryl DeLarge: 25 vecí, ktoré o mne neviete

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ako poďakovanie za 50-tisíc subs natočila Cheryl video, v ktorom o sebe prezradila 25 osobných faktov. Všetkým jej odberateľom posiela jedno obrovské ďakujem.

  1. Volá sa naozaj Cheryl – Meno Cheryl si youtuberka vybrala a zmenila sama, má ho na všetkých úradných dokladoch.
  2. Cheryl je maličká – Mnohí si myslia, aj keď Cheryl nevie prečo, že je naozaj vysoká a meria približne minimálne 170 cm. Svoju výšku Cheryl však porovnovala k jej 12-ročným fanúšičkám.
  3. Skolióza druhého stupňa – Podľa slov Cheryl sa jej na chrbte robí hrb a jednu nohu má kratšiu ako druhú, no nie je to vidno voľným okom.
  4. Princezná v detstve – Ako malú Cheryl doma obliekali a česali ako princeznú, no povahovo bola skôr chlapcom. S bábikami sa nehrala a neuvidel by si ju bez rozbitých kolien či lakťov.

    www.youtube.com
  5. Miluje fialovú – Cheryl pomaly ani nevedela rozprávať, ale už v tomto veku vedela, že miluje fialovú farbu. Príjemne sa jej na fialovú pozerá a magicky ju táto farba priťahuje.
  6. Počúva všetko ne-mainstream – Youtuberka nemá obľúbený hudobný štýl, často počúva aj žánre, ktoré sú si polárnymi opozitami. Nepočúva však mainstream hudbu, ale skôr také žánre, ktoré sú pre väčšinu ľudí „divné“.
  7. WoWko a brokolica – Jej priateľ Evžen naučil Cheryl jesť brokolicu a hrať hru World of Warcraft. Naučil ale v takom zmysle, že Cheryl brokolica naozaj zachutila a WoWku ju začalo skutočne baviť.

Ak ťa tieto fakty zaujali a chcel by si sa dozvedieť aj ďalšie, tak neváhaj a klikaj na video nižšie:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 17. augusta 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: