Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cheryl opäť čítala a reagovala na najtrápnejšie zážitky jej fanúšikov! Vypočuješ si ich aj ty?

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Cheryl po dlhšej dobe natočila ďalší žiadaný diel série, v ktorej číta a reaguje na trápne zážitky jej divákov. Tentokrát jej prišli lepšie a zaujímavejšie príbehy, takže je na čo sa tešiť.

V prvom zážitku vystupuje dievčina, ktorá akurát ukončila základnú školu a je na strednej. Na strednej stretla učiteľku s rovnakým menom, aké mala jej jedna učiteľka na základnej škole. O učiteľkách si na 100% myslela, že sú sestry, až kým neodhalila pravdu celkom trápnym a nepríjemným spôsobom.

www.youtube.com

Ďalšie dievča sa vydalo z Trebišova na výlet do Trnavy autobusom. Dievčina však vystúpila na zlom mieste, o čom však nevedela. Myslela si, že je v Trnave a snažila sa nájsť s pomocou okoloidúcich hotel, v ktorom sa mala ubytovať. Dokonca zavolala aj recepčnej daného hotela a poprosila ju o pomoc. Keď baba zistila, že sa nachádza úplne inde, tak moc nadšená nebola.

Aj v treťom príbehu vystupuje dievčina, ktorá tancovala vo folklórnom súbore. Jej súbor mal významné vystúpenie pred členmi z Matice Slovenskej. Hneď pred tancom však dievča počulo tiché puk, aby zistila, že sa jej roztrhla guma od nohavičiek. Namiesto pekného zážitku to nakoniec dopadlo plačom.

Celé a všetky trápne príbehy si môžeš vypočuť v tomto videu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 4. júla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: