Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtube button v rukách Sajfu

Maxresdefault 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Každého z youtuberov alebo iných osôb, ktoré si založili vlastný youtube kanál, čaká po dosiahnutí veľkého čísla odberateľov (100 000) príjemná odmena v podobe strieborného youtube buttonu. 

Do tejto cenenej skupiny ľudí už dlhšie patrí aj Sajfa, ktorý vďaka svojím každodenným vlogom zaujal publikum natoľko, že ho aktuálne sleduje viac ako 137 000 ľudí. Teraz však prišiel ten moment, kedy mohol televízny a rádiový moderátor uzrieť aj samotnú cenu za dosiahnutie tohto úspechu. Aj keď hranicu 100 000 prekonal Sajfa ešte v júli minulého roka, svoj youtube button si odbalil až dnes. Dlho totiž trvá, kým celú vec zaevidujú v spoločnosti Youtube a následne odošlú balík, ktorý väčšinou skončí zadržaný na colnici.

Zaznam na celu obrazovku 13. 3. 2018 175237.bmp_.jpg
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Ani to nebránilo tomu, aby ho nakoniec Sajfa otvoril v priestoroch rádia a podelil sa s kolegami o svoje prvé pocity. Okrem nich môžeme tento moment vidieť aj my diváci, keďže táto udalosť zapadá do konceptu videí zo Sajfovho života.

Zaznam na celu obrazovku 13. 3. 2018 175317.bmp_.jpg
www.youtube.com

No a druhá polovica vlogu sa týkala už celkom tradične cestovania. Aj keď to teraz nebol Dubaj alebo New York. Prostredníctvom kamery sme sa mohli pozrieť do mesta Lipany, kde sa Sajfa so svojou manželkou zúčastnil podujatia Dámska jazda. Všetko ale nebudeme prezrádzať, preto neváhajte a mrknite na Sajfov vlog.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 14. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: