Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuber a raper DenisTV neodmietne žiadnu výzvu a tak natáča mnohé šialené videá

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

DenisTV je youtuber všetkých žánrov videí a šialených výziev. Po najnovšom sa dal na dráhu rapera, o ktorej sa dozvieš viac.

Základné informácie

 • Celé meno: Denis Kubík
 • Dátum narodenia: 5.12.1997
 • Miesto narodenia: Trutnov
 • Farba vlasov: hnedá
 • Farba očí: hnedá
 • Výška: 190 cm
 • Obľúbené jedlo: Americké zemiaky

Začiatky na Youtube

Ako mnoho mladých youtuberov, tak aj Denis začal natáčať vo svojej detskej izbe s nápadom zabaviť ostatných. Bol rok 2016 a Denisovi bolo 16, takže je pochopiteľné, že býval s rodičmi. Počas natáčania si vždy na dverách nechával odkaz, aby ho nerušili.

Prvý polrok Denis točil na mobil, no potom si už zaobstaral lepšiu techniku. Podľa neho sa musí kvalita videí neustále zlepšovať. S postupom času a narastajúcou popularitou si zariadil vlastné štúdiou a odsťahoval sa.

Medzi jeho prvé videá patrili Let’s playe z hry Mafia 1 a Shakes & Fidget, vlogy a prank cally. V tej dobe si z Denisa jeho priateľka robila srandu, že jeho videá s 50-timi zhliadnutiami pozerajú len jeho kamaráti. S ľuďmi, ktorý Denisovi verili, youtuber ostal v kontakte až dodnes. Tí, ktorí mu neverili a neprešli s ním tú cestu, už v živote nepotreboval.

Tvorba na Youtube

Hlavným účelom kanálu DenisTV s takmer 700-tisíc odberateľmi je vyvolať u divákov smiech, ako sám Denis popisuje svoj kanál. Zasmiať sa môžeš na rôznych šialených challengoch a experimentoch. Denis taktiež točí vlogy o náhodných a zaujímavých témach.

Denis točí aj mnohé informačné a náučné videá alebo číta rôzne SMS príbehy.

Dráha rapera

Denis už od malička vyrastal na rape, takže jeho rozhodnutie zložiť vlastné texty a nahrať ich vôbec nebolo spontánne. Už od 15-tich si písal rôzne texty a potom už len čakal na správnu chvíľu, kedy sa vydá na dráhu rapera.

Denis si založil vlastný kanál s názvom EARTH, kde pridáva svoje hudobné diela. Jeho najpopulárnejší song Zlatokop, ktorý ma viac ako 6 milión zhliadnutí, opísal slovamiRok mi táto vec ležala v šuflíku, a teraz nastal správny čas, aby uzrela svetlo božie.

Pieseň Zlatokop je o Denisovej bývalej priateľke Sweetie Market, o ktorej sa zrovna nevyjadruje pekne. Tá si to však nenechala a na svoju obranu vydala taktiež song s názvom Zlatkop(ka).

Denis prezradil, že v blízkej dobe neplánuje koncerty. Najprv chce vydať EP, s ktorým zanikne jeho doterajšie raperské meno EARTH a príde niečo nové.

Denis má už mnohé songy nahrané, už k nim stačí natočiť len klipy. Aspoň raz za mesiac by na jeho kanáli malo pribudnúť niečo nové.

DenisTV na sociálnych sieťach

Denis nemá zbytočné účty a fan pages na sociálnych sieťach, ktoré nepoužíva a tak ho nájdeš len na Instagrame. Pred fotoaparátom rád zapózuje, či sa odoftí so svojou priateľkou alebo domácimi maznáčikmi.

DenisTV merch

V e-shope nájdeme pekný merch mnohých druhov. Niektoré kúsky oblečenia či náramkov sú inšpirované spoločnosťou Walt Disney a iné zase Denisovým tetovaním. Denis má ako jeden z málo youtuberov merch, ktorý svieti v tme.

DenisTV merch https://www.realgeek.cz/denistv/3009-tricko-denistv-svitici.html
Denisove tričko s podobizňou jeho tetovania, ktoré svieti v tme
www.realgeek.cz

Zaujímavé fakty

 • Denis nikdy nemal žiadny prezývku a tak svoj Youtube kanál jednoducho pomenoval DenisTV. TV pridal preto, aby sa trochu odlíšil a mal svoju vlastnú „televíziu“ s vlastnými videami.
 • Veľmi populárne sú vedomostné testy o Youtuberovi, ktoré tvoria jeho fanúšikovia. Denis si sám pár z nich vyskúšal.
 • Denis vydal vlastnú knihu s názvom DenisTV uvádí Draw My Life. Ide o interaktívnu knihu, ktorá obsahuje neznáme a zaujímavé fakty o Denisovi a do ktorej môže kresliť aj čitateľ.
 • Vo videu s najviac zhliadnutiami Denis otváral balíčky chipsov s peniazmi vo vnútri a snažil sa zistiť, či sa mu to oplatí:
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 31. augusta 2018Zdroj www.osobnosti.cz mojetrutnovinky.cz © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: