FETOVALA influencerka Ráchel pred účinkovaním v šou Love Island?! Filip Sulík má jej POZITÍVNY test

Zdieľať
Pozitívny test na drogy Ráchel
Foto: Instagram/fikisulik, rachellkka - koláž Najky.sk

Filip Sulík má k dispozícii test, ktorý podstúpila mladá influencerka tesne pred odletom do šou. Test mala posielať svojim kamarátkam.

Pozornosť okolo ryšavej krásky neutíchla ani v období, kedy natáčala reality šou Love Island na Kanárskych ostrovoch. Súťažila po boku Claudea a dotiahli to až do finále.

Aktuálne je už Ráchel Karnižová späť v „normálnom“ živote. Po skončení reality šou si to namierila na diskotéku v Prahe.

Drogy vo veľkom

Minulý týždeň vyšiel podcast, ktorý moderoval Filip Sulík. Do kresla hosťa si pozval expriateľa Ráchel, rapera Tomyho Kottyho.

Sulík aj Kotty načrtli, že influencerka holduje drogám a neraz na ne nahovorila aj svoje blízke kamarátky. Dokázala podľa ich slov naraz užiť veľké množstvo drog a keď sa jej pýtali, prečo to robí, odpovedala, že má depresiu z Kottyho.

Ide o prvý diel podcastu Sulíka. Podcast rozoberá taktiež vzťah Kottyho a Ráchel s množstvom šokujúcich detailov. Sulík a Kotty ju opísali ako promiskuitnú ženu, pričom každému hovorila niečo iné.

Pozitívny test

Sulík zverejnil pred niekoľkými dňami na svojom Instagrame test o zdravotnom stave Ráchel. Tento test si podľa neho objednala TV Nova ešte predtým, než odletela na Kanárske ostrovy.

Pozitívny test na drogy Ráchel
Ráchel a Claude v reality šou. Foto: Instagram/ rachellkka

Júlový test preukázal negatívny výsledok na tricyklické antidepresíva či marihuanu. V kolónke metamfetamín však svieti pozitívny výsledok.

Syn známeho politika dodal, že Ráchel posielala test svojim kamarátkam a smiali sa na tom, že influencerka ide do reality šou aj napriek faktu, že má v tele stopy po užívaní drog. Taktiež poukázal na to, že je zvláštne, že Ráchel robili test až mesiac pred odletom.

Pozitívny test na drogy Ráchel
Test bol pozitívny na jednu drogu. Foto: www.imgur.com

Využívaný v medicíne

Metamfetamín, alebo ľudovo nazývaný pervitín, vyvoláva psychickú závislosť. Prvýkrát ho pripravili v roku 1887 v Japonsku. Zaujímavé je, že metamfetamín sa využíva v medicíne a Správa potravín a liečiv ho povolila na liečbu syndrómu ADHD či narkolepsie.

Ak niekto droguje pervitín, hrozí mu nadmerné potenie, nespavosť, akné, depresia, impotencia, poškodenie imunitného systému či môže mať halucinácie a tiky.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom