FOTO: Napoly človek, napoly zviera - príšera, ktorá bola videná v Argentíne

Zdieľať

Uprostred noci sa obyvateľovi mesta Totoras v Argentíne podarilo na mobil odfotiť záhadné stvorenie. Nikto si nie je istý, čím bytosť na obrázku presne je, ale všetci sa zhodli, že je nebezpečná.

Vydesený obyvateľ mesta Totoras uprostred noci zachytil na mobil nebezpečné monštrum. Príšeru údajne odfotil potom, čo zúrivo zabila dvoch psov – pitbulla a nemeckého ovčiaka. Po súboji sa neznáme monštrum vyparilo.

http://theunexplainedmysteries.com/2018/04/18/half-human-half-animal-beast/

Fotografia beštie, ktorá sa podobala napoly na muža, napoly na zviera, čoskoro ovládla argentínske médiá. Vznikli tak mnohé špekulácie a dohady.

Mnohým ľudom stvorenie na obrázku pripomínalo Chupacabru – zviera vo veľkosti malého medveďa, ktoré zabíjalo a pilo krv zvieratám na farmách.

Chupacabra

Nechýbali ani teórie o tom, že ide o vlkolaka. Keby sa zviera postavilo na zadné nohy, tak by tam bolo vidno tú podobizeň. No vlkolak má zvyčajne viac srsti.

Ďalší človek tvrdil, že išlo o bytosť, ktorú vo Filipínach volajú Aswang. Je to muž, ktorý bol preliaty a premenil sa na démona, ktorý na seba dokáže zobrať zvieracie podoby. Aswang sa živí čerstvými mŕtvolami a ľudskými plodmi, ktoré ukradne. Taktiež chodí ľudom piť krv počas spánku.

Viacerí ľudia však tvrdili, že podobnú príšeru už videli alebo sa s ňou naživo stretli. Monštrum sa údajne pohybovalo ako klokan a vedelo preskočiť vysoké ploty, či bezpečne dopadnúť z veľkej výšky.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom