Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fenomén erotických románov pokračuje! Vychádza prvý diel trilógie Hotel v Paríži!

stiahnuť (1)
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Erotická séria 50 odtieňov sivej spôsobila vo svete ošiaľ. Bude francúzska odpoveď s názvom Hotel v Paríži rovnako úspešná?!

Zdá sa, že ženy už dávno nesnívajú o rozprávkovej láske so sladkým happyendingom. Oveľa viac ich zaujímajú erotické romány, ktoré stavajú hlavne na vzrušujúcich obrazoch vášnivého sexu. Nové techniky, polohy, pomôcky, hračky, inými slovami kopa inšpirácie aj nesplnených snov lákajú čitateľky ako osi na med.  Príbeh hrá v tomto prípade len nepodstatnú úlohu, aby vytváral prostredie  pre erotické vízie ukryté v knihe.

Britská spisovateľka so pseudonymom E.L. James spustila s trilógiou 50 odtieňov sivej nečakaný záujem verejnosti a zožala celosvetový úspech. Za prvých 11 týždňov sa vo Veľkej Británii predalo rekordných milión výtlačkov a dobré čísla v predajnosti si kniha drží dodnes. Nemožno sa preto čudovať, že filmoví tvorcovia sa rozhodli „porno pre mamičky“, ako knihu často nazývajú, preniesť aj na filmové plátna.

Na úspešnú vlnu sa rozhodla naskočiť aj francúzska spisovateľka Emma Marsová. Prvá časť jej erotického románu s názvom Hotel v Paríž: izba č.1 rozpráva príbeh Anabelle, ktorá chce kvôli blížiacej sa svadbe s úspešným Davidom skončiť s prácou spoločníčky. Na poslednej schôdzke  však s hrôzou zisťuje, že jej novým klientom je Davidov brat – Louis. Po stretnutí začnú prichádzať tajomné pozvánky na stretnutia do hotela Charmes, kde je každá izba venovaná nejakej známej francúzskej kurtizáne. Tu  musí splniť niektorú z erotických predstáv neznámeho milenca, ktorý úzkostlivo skrýva svoju totožnosť. Je to Louis? Čo by na to povedal budúci manžel?!

Francúzska „odpoveď“ na 50 odtieňov sivej vyšla pred pár dňami, uvidíme, či sa chytí na úspech svojej predchodkyne. Už teraz však poznám mnoho žien, ktoré by sa takémuto vianočnému darčeku potešili, čo ty?!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 11. decembra 2014Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., albatrosmedia.sk