Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Herec Matthew Perry si zahral aj v týchto skvelých filmoch

Sni mka obrazovky 2018 01 25 oa14.42.42.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Seriál Priatelia patril v 90. rokoch minulého storočia k tým najsledovanejším seriálom na svete. Svojich fanúšikov má seriál ešte aj dnes. Pozreli sme sa na to ako sa hercovi Matthewovi Perrymu, predstaviteľovi vždy vtipného Chandlera, darilo vo filmovej oblasti, a v ktorých filmoch si zahral. Videli ste tieto filmy?

Môj sused zabijak

V tomto filme si herec zahral zubného dentistu, ktorý má dlhy a chce za rozviesť so svojou ženou. Vedľa do domu sa nasťahuje nájomný zabiják, ktorého si zahral Bruce Willis, na ktorého je vypísaná veľká odmena za dolapenie. Podarí sa hercovi zbaviť sa svojich problémov vďaka svojmu susedovi?

Znovu 17

V tejto komédii si zahral herec tridsaťročného Mike, ktorý túži zmeniť svoj život. Nečakane sa mu toto želanie splní a tak sa vráti do minulosti napraviť, čo pokazil. Jeho mladšie ja si zahral mladý a úspešný herec Zac Efron. Oplatí sa pozrieť, dobre sa nasmejete.

Iba blázni sa ponáhľajú

V tejto romantickej komédii hrá herec úspešného manažéra, ktorý strávil jednu noc s krásnou Mexičankou, ktorú hrá Salma Hayek. Tá otehotnie a problémy nenechajú na seba dlho čakať. Ako to dopadne?

Traja do tanga

V tejto komédii si herec zahral mladého talentovaného architekta Oscara Novaka, ktorý by sa rád konečne presadil. Podarí sa mu získať lukratívnu zákazku na stavbu kultúrneho a obchodného centra?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 27. januára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: