Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 filmy Moniky z Priateľov

Sni mka obrazovky 2018 01 21 oa21.40.50.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Seriál Priatelia patril v 90. rokoch minulého storočia k tým najsledovanejším seriálom na svete. Svojich fanúšikov má seriál ešte aj dnes. Pozreli sme sa na to, ako sa herečke Courteney Cox, predstaviteľke Moniky, darilo vo filmovej oblasti, a v ktorých filmoch si zahrala. Videli ste tieto filmy?

Vreskot

Vreskot je americký hororový psychopatický film, jeho prvá časť vyšla už v roku 1996 a herečka si zahrala jednu z hlavných postáv. To, že sa ľuďom tento typ hororu páčil, svedčí aj to, že boli natočené aj jeho pokračovania, v ktorých si herečka opäť zahrala.

Príbehy na dobrú noc

V tejto romantickej komédii, ktorá opisuje príbeh hotelového údržbára, ktorého život sa zmení, keď začnú ožívať príbehy, ktoré číta svojej neteri a synovcom. Jednu z hlavných postáv filmu si zahrala aj táto herečka.

Matky a dcéry

Tento film je z roku 2016, ide o drámu, ktorá približuje to, ako sú rozdielne životy matiek a ich dcér. Vo filme sa predstavilo viacero známych a úspešných herečiek, medzi ktorými nechýbala ani Cox.

Pred tým ako odídem

Táto čierna komédia je pre herečku veľmi významným filmovým počinom. Pretože okrem svojho hereckého umenia, v tomto filme ukázala, že vie byť aj režisérkou a producentkou. Vedeli ste o tom?

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 25. januára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o