Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Filmy Pheobe zo seriálu Priatelia, kde ukázala jej veľký herecký talent

Sni mka obrazovky 2018 01 30 oa18.34.00.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Seriál Priatelia patril v 90. rokoch minulého storočia k tým najsledovanejším seriálom na svete. Svojich fanúšikov má seriál ešte aj dnes. Pozreli sme sa na to ako sa herečke Lise Kudrow, predstaviteľke svojskej Phoebe, darilo vo filmovej oblasti, a v ktorých filmoch si zahrala. Videli ste tieto filmy?

Romy a Mišel

V tejto komédii z roku 1997 si herečka zahrala Mišel, jednu z dvojice kamarátok, ktoré sa poznajú už od detstva, chodili spolu na strednú školu, no v živote sa im až tak nedarilo. Po 10tich rokoch ich čaká stretnutie zo strednej, a tak si jednoducho svoje úspešné životy vymyslia. Ako to dopadne?

P.S. Milujem ťa

V tomto romantickom filme si herečka síce zahrala jednu z vedľajších postáv, ale aj napriek tomu patrí k tým najväčším hviezdam filmu. Už ste tento film o tom ako mladá vdova dostáva postupne listy od svojho mŕtveho muža videli?

Zaveste prosím

V tomto filme z roku 2000 si herečka zahrala úspešnú Eve, ktorá je večne „na telefóne“ a bojí sa každého nového telefonátu, pretože čaká, že jej niekto oznámi správu o tom, že jej otec zomrel. Ako dopadne tento príbeh?

Table 19

V jednom z najnovších filmov si herečka zahrala jednu z hlavných postáv popri známych svetových hereckých hviezdach. Napriek tomu, že ide o komediálny film, tak veľkého úspechu sa nedočkal. Už ste ti tento film pozreli?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 3. februára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: