Neviete, ako sa skončili vaše obľúbené seriály? Pozrite sa na to

Zdieľať
Priatelia

Niekedy človek prestane sledovať seriál preto, že sa mu už zdá nekonečne dlhý, inokedy nemá čas na jeho dopozeranie. Napriek tomu je zvedavý, ako sa príbeh, ktorý ho fascinoval, skončí. Ste na tom rovnako?

Nezvestní (2004 – 2010)

V poslednej sezóne sa udalosti odohrávajú v alternatívnej realite, kde let 815 nehavaroval. V záverečnej epizóde sa Jack stretne so svojím otcom, ktorý mu vysvetľuje, že toto miesto je život po smrti, ktorý si sami vytvorili, aby sa navzájom našli po skonaní. Na samom konci sa cestujúci zhromaždia v kostole, dvere sa otvoria a preniká cez ne jasné svetlo. Jackov otec povie „Poďme to zistiť.“

Buffy, premožiteľka upírov (1997 – 2003)

V Sunnydale bola postavená nová stredná škola a Buffy tam pracuje s problematickými tínedžermi. Sily zla sa však prebúdzajú po celom svete. Potenciálne premožiteľky, ktoré získavajú silu a stávajú sa vyvolenými, sú lovené. Buffyn tím sa pripravuje na poslednú bitku, kvôli ktorej bude Sunnydale úplne zničený.

Sopranovci (1999 – 2007)

Finále tohto televízneho seriálu sklamalo mnohých fanúšikov. Očakávali totiž, že hlavná postava Tony Soprano zomrie, prípadne konečne pôjde do väzenia, pretože tam skončili všetci, ktorí sa podieľali na organizovanom zločine. V poslednej epizóde rodina Sopranovcov obeduje v reštaurácii, do ktorej príde muž vyzerajúci na prvý pohľad ako vrah. Dráma sa však nekoná, pretože odkráča na toalety.

Alf (1986 – 1990)

Pri tomto okúzľujúcom mimozemšťanovi z planéty Melmac vyrastali mnohí dnes už tridsiatnici. Jeho ironický humor bol novinkou vo svete sitkomov, príbeh však skončil smutne. Alfovi sa podarilo skontaktovať priateľov Skippera a Rhondu, ktorí sa rozhodli vytvoriť nový Melmac. Alf sa rozlúči s Tannerovcami, odíde na miesto vyzdvihnutia , kde sa nečakane objaví armáda, ktorá ho vezme so sebou.

Čarodejnice (1998 – 2006)

V poslednej epizóde zomierajú Phoebe spolu s Paige v ďalšom z bojov proti zlu. Piper vezme kúzelný prsteň a vráti sa do minulosti, aby sestry zachránila. Dostane sa do roku 1975, kde sa stretne s rodičmi, povie im, že je z budúcnosti, a požiada ich o pomoc. Jej plán je úspešný a sestru boj proti démonom vyhrávajú.

Herkules (1995 – 1999)

Hera sa oslobodí od Tartarusa vďaka Evanderovi, Nemesisinmu synovi. Počúvne babičku Héru, aby oslobodili Titanov. Hrdinovia ich zastavia a nedovolia im poraziť Olymp. Evanderovi sa nakoniec podarí uzmieriť Héru s Diom a Herkules sa spolu s Iolaom rozhodnú pokračovať v hrdinskej ceste a pomáhať tým, ktorí to potrebujú.

Scrubs (2001 – 2010)

Seriál má 9 sezón, ale tú poslednú fanúšikovia neprijali v dobrom. Je príbehom z pohľadu študenta medicíny. J. D. sa vracia do Sacred Heart, aby vyučoval spolu s Turkom a ostatnými na lekárskej škole. O osem rokov neskôr sú J. D. a Elliot pár a čakajú svoje prvé dieťa.

Smallville (2001 – 2011)

Mladý Superman bojoval 10 rokov proti zlu na celom svete, ale skutočná hrozba prichádza až v poslednej sezóne. Planéta Apokolips, kde vládne Darkseid, sa blíži k Zemi. Clark sa prvýkrát oblečie do obleku Supermana a planétu posunie, aby nenarazila do Zeme. Zachráni tak nielen našu planétu, ale aj svojho kamaráta Olivera, ktorý bol nainfikovaný temnotou Darkseida.

Priatelia (1994 – 2004)

Monica a Chandler si adoptujú dvojčatá, rozhodnú sa presťahovať do domu a vziať so sebou Joeyho. Ross vyzná lásku Rachel, obnovia svoj vzťah. V poslednej scéne opúšťajú priatelia Monicin prázdny byt a idú do Central Perku na poslednú šálku kávy.

Xena (1995 – 2001)

Xena a Gabriela odchádzajú do Japonska, aby bojovali proti zlému duchovi Yodoshimu. Xena zomiera v boji proti jeho početnej armáde, ale stane sa duchom, vyzve Yodishiho a vyhrá, čím oslobodí duše, ktoré prehltol. V poslednej scéne vidíme ducha Xeny a Gabrielu, ako diskutujú o ďalších dobrodružstvách.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom