Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

8 TV seriálov pre ženy, ktoré vás môžu inšpirovať k úplnej zmene života

Casual.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.hulu.com

V roku 2017 24 % hlavných úloh vo filmoch obsadili ženy. V roku 2009 to bolo iba 15 percent. Pozitívny trend vládne aj v televíznych seriáloch. Žena v hlavnej úlohe inšpiruje k zmene. Milióny diváčok majú inšpiráciu byť odvážne a sebavedomé.

Gypsy, 2017

Gypsy.jpg
www.netflix.com

Terapeutka z New Yorku Jean Hollowayová je pripravená urobiť čokoľvek, aby pomohla svojim pacientom. V skutočnosti však jej metódy porušujú lekársku etiku a robia viac škody ako osohu.

Girlboss, 2017

Girlboss.jpg
www.netflix.com

Seriál je natočený podľa knihy, ide o rozprávanie zakladateľky módnej značky o svojej úspešnej kariérnej ceste. Nasty Gal sa za 12 mesiacov podarilo vybudovať ríšu, ktorá zarába 100 miliónov dolárov ročne.

The New Girl, 2011 – súčasnosť

The new girl.jpg
www.fox.com

Jessica je učiteľkou na základnej škole, je optimistka aj napriek tomu, že v osobnom živote jej to nevychádza. Po rozchode s priateľom sa presťahuje do bytu, kde býva trojica mladých mužov.

Casual, 2015 – súčasnosť

Casual.jpg
www.hulu.com

Sitkom o živote brata a sestry. On je slobodný mládenec a zakladateľ zoznamovacej webstránky, ktorý nikdy nebol vo vzťahu. Ona je nedávno rozvedená a má dospievajúcu dcéru. Súrodenci sa rozhodnú si pomôcť navzájom.

Las chicas del cable, 2017 – súčasnosť

Las chicas del cable.jpg
www.netflix.com

Telekomunikačná spoločnosť je otvorená v Madride v roku 1928. Štyri ženy sa presťahujú do hlavného mesta, aby tam získali prácu a začali nový život.

Insecure, 2016 – súčasnosť

Insecure.jpg
www.hbo.com

Tento seriál je považovaný za afroamerickú verziu Sexu v meste. Ide o príbeh dvoch kamarátok. Jedna si vybudovala úspešnú kariéru, avšak má problémy v osobnom živote. Druhá má zas fungujúci vzťah, ale má to ťažké v práci. Dievčatá musia neustále riešiť problémy a zachraňovať svoje priateľstvo.

Better Things, 2016 – súčasnosť

Better things.jpg
www.fxnetworks.com

Sam je v strednom veku, má tri dcéry a je slobodnou mamičkou. Snaží sa vybudovať si kariéru a napraviť svoj vzťah s matkou. Napriek všetkému má zmysel pre humor a je optimistkou.

Good Girls Revolt, 2015 – 2016

Good girls revolt.jpg
www.amazon.com

Príbeh sa odohráva v roku 1969 a je o troch mladých dievčatách, ktoré pracujú v časopise News of Week a často sa zaoberajú diskrimináciou. Už sú z toho unavené a rozhodnú sa bojovať za svoje práva.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 15. marca 2018Zdroj brightside.me © Najky.sk
K téme ,