Pochvaľujú si ho ženy po 40-tke aj tie v menopauze. Vďaka eJoy® Femina vás obdobie prechodu nezaskočí!

Zdieľať
Zrela zena ejoy femina.jpg
Foto: eJoy®

Každú ženu jedného dňa čaká obdobie menopauzy. Z pohľadu mnohých príznakov je veľmi nepríjemným, no existujú možnosti, ako jeho negatívne prejavy zmierniť.

V období menopauzy žena prechádza hormonálnymi zmenami, ktoré sú sprevádzané stratou jej obvyklého komfortu. eJoy® Femina je 100% prírodný produkt, ktorý môže svojim zložením pôsobiť na hormonálnu rovnováhu a pomôcť niektoré z týchto javov zmierniť. Ako to dokáže a prečo by ste mali siahnuť práve po tejto značke?

Aké ťažkosti najčastejšie trápia ženy v menopauze?

Menopauza je obávaným obdobím každej ženy, no ide o prirodzený proces, ktorý nastáva obvykle medzi 45. až 55. rokom života. V tomto veku dochádza k strate pôvodnej funkcie vaječníkov, čo má za následok koniec menštruačného cyklu. Intenzita a dĺžka menopauzy je ovplyvnená faktormi, ktorú sú u každej ženy individuálne.

V období menopauzy sa objavujú typické sprievodné príznaky, ako sú napríklad návaly tepla, búšenie srdca, nespavosť, podráždenosť, únava a výkyvy nálad.

Táto etapa v živote ženy je veľmi náročná po psychickej aj fyzickej stránke. Za všetkým treba hľadať hormóny, konkrétne pokles dôležitého hormónu estrogén, ale aj kolísanie niektorých ďalších, ktoré sú zodpovedné za nervovú sústavu. Výsledkom je preto ovplyvnenie nielen fyzickej výkonnosti, ale aj celkovej mentálnej kondície.

Riešením na spomínané ťažkosti môže byť ich zmiernenie a to pomocou overených bylín, minerálov a vitamínov. Viete, kde ich môžete nájsť všetky pekne po kope?

V čom vám môže eJoy® Femina pomôcť a aké má účinky?

Odpoveďou je eJoy® Femina, 100% prírodný výživový doplnok zameraný svojim zložením a účinkami špeciálne pre ženy, ktoré potrebujú podporu v menopauze

Cieľom prípravku je celkové zlepšenie hormonálnej rovnováhy, čo má za následok aj potlačenie príznakov menopauzy, no tam sa jeho účinky ani zďaleka nekončia. Problémy s menštruačným cyklom, bolesti počas menštruácie, PMS syndróm alebo pokles libida, s tým všetkým vám tento prírodný produkt dokáže dlhodobo pomôcť.

EJoy® Femina podporuje lepší priebeh a cyklus menštruácie, stimuluje prirodzenú hladinu hormónov a podporuje tiež sexuálnu energiu. Účinky sú vďaka jedinečnému prírodnému zloženiu a pôvodu aktívnych látok bezproblémové a prirodzené.

Navyše, vďaka širokému zloženiu má aj nepriame pozitívne vplyvy na pokožku, vlasy, proti únave, na lepší spánok aj na upokojenie nervového systému.

Komplexná pomoc s prirodzenými látkami

Výhodou prípravku eJoy® Femina je zloženie. Tento unikátny produkt neobsahuje žiadne chemické látky, umelé farbivá či nekvalitné náhrady. Jeho zloženie spočíva v jedinečnej kombinácií extraktov kvalitných byliniek, minerálov a vitamínov.

Najvýznamnejšou zložkou je Žerucha Peruánska, známa aj ako Maca. Bylinka pomáha zmierniť príznaky menopauzy, podporuje priebeh menštruácie a potláča príznaky PMS. Ďalšou zložkou je Ashwagandha, ktorá podporuje hormonálnu rovnováhu, tiež potláča príznaky menopauzy a okrem toho zlepšuje spánok a regeneráciu.

Unikátny mix zložiek obsahuje aj Damiána, ktorá má priaznivé účinky na sexuálnu vitalitu a energiu, podporuje uvoľnenie stresu a zlepšuje duševnú pohodu.

Významnou zložkou je aj Kotvičník, ktorý telu dodá fyzické posilnenie, zlepšuje sexuálny apetít a stimuluje libido. Zloženie obsahuje aj kombináciu vitamínov B6, C a E s minerálom zinkom. Tento mix podporuje pokožku, pleť, vlasy aj nervovú sústavu.

Objednávka je otázkou pár minút a vybavíte ju online

Pokiaľ vás prípravok eJoy® Femina oslovil, otáľať by ste nemali už ani sekundu! Doplnok si môžete bez problémov objednať aj online v pohodlí domova, netreba nikam chodiť. Kúpa trvá iba pár minút, no účinky na menopauzu a jej príznaky sú dlhodobé!

Ku kúpe nepotrebujete absolvovať žiadne vyšetrenie a nemusíte mať ani predpis od lekára. Neobsahuje totiž žiadne liečivá, ktoré by musel indikovať, naopak, všetko ide o 100 % prírodné látky. Stačí si len vybrať balenie, vypísať svoje údaje, zadať adresu doručenia a spôsob platby a potom už len počkať na doručenie kuriérom či poštou.

Ďalšou výhodou je maximálna diskrétnosť. Kupujete bez osobného kontaktu a zásielka nemá žiadne označenie, či už si ju dáte doručiť domov, na poštu alebo do Zásielkovne.

Prípravok si môžete objednať cez oficiálny eshop značky, kde nájdete aj ďalšie informácie o ňom, či už ide o dávkovanie alebo zloženie. Apropó, dávkovanie! eJoy® Femina má formu perorálnych kapsúl, takže jeho užívanie je prirodzené a bezproblémové!

Tento článok nie je autorským obsahom Najky.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom