Totálny náklad ženám! Známy návrhár Kimlička napísal toto pod fotku Cibulkovej...

Zdieľať
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková bude mať na plese premiéru. FOTO: www.instagram.com

Poriadne im naložil. Jeden z najznámejších módnych návrhárov a fotografov Lukáš Kimlička si pri poslednom príspevku na sociálnej sieti nebral servítku pred ústa. Keď nedávno pre istý magazín nafotil bývalú tenistku Dominiku Cibulkovú a uverejnil jej fotografiu na svojom profile, ešte netušil, čo sa spustí. Za všetko môžu hanlivé komentáre, ktoré sa pod snímkou objavili. 

A práve to, že väčšina komentárov bola od samotných žien, vytočilo Kimličku do vývrtky. A rozhodne nebol k týmto diskutujúcim milý, práve naopak. Takút nálož kritiky zrejme nečakali od inak pokojne pôsobiaceho Kimličku. „Vy ženy ste veľmi zvláštne tvory. Nikdy som nezažil toľko hejtov pod fotkami ženy, a ešte k tomu tehotnej. A teraz je úplne jedno či je na fotke Dominika Cibulková alebo Anička Pagáčová. NIKDY som nevidel aby chlap písal chlapovi pod fotku že je škaredý alebo tučný. A viete prečo? Lebo žiadny chlap sa na toto nezníži. Ale čo dokáže napísať ŽENA druhej ŽENE, tak to je neskutočné. Nekutočné koľko zla, nenávisti, závisti a pohrdánia je vo vás, ženách. A teraz naozaj nie je dôležité to, že to píšem pod fotku Dominiky.  Tá je teraz druhoradá. Prvoradé je to, ako sa vy ženy k sebe navzájom správate,“ napísal v siahodlhom statuse adresovanom všetkým ženám.

To však nebolo všetko a Lukáš Kimlička zašiel vo svojej kritike ešte ďalej. „Prizám sa, že z niektorých reakcií mi prišlo zle. Pracujem v módnom magazíne už 13 rokov. Stále sa dožadujete aby sa v nich objavovali aj ženy plnších tvarov, aby sa bojovalo proti anorexii a aby si všetky ženy boli rovné. No nehnevajte sa na mňa, ale vy ženy si pekne „kakáte“ do úst. Na fotku ženy, ktorá nemá miery topmodelky napíšete že je tučná a nemala by sa tak ukazovať. Áno, neh chodí po kanáloch, alebo nech nevychádza z domu. Každá žena s konfekčným číslom nad 36 nech sa zatvorí do pivnice a spytuje si svedomie aby ju náhodou iné ženy na instagrame nezlynčovali. Keď sa žena s plnšou postavou odfotí polonahá (pre vás bude stále NAHÁ), tak ju posielate do pekiel. Ale keď ste deň pred tým lajkli úplne nahú tehotenskú foto inej prominentnej slovenky, tak to je v poriadku. Lebo ona je štíhla a nenasiera vás každý deň fotkami svojho života na ktorý si zarobila sama (lebo nezarobila!). Ja si ženy veľmi vážim a vždy som si vážil, ale prosím vás, majte sa rady. Lebo keď nemáte rada samú seba, potom sa len skrývate za anonymné profily a celé dni rozsievate na internete zlo a hejty. Ak nemáte rada Dominiku, nesledujte ju. Ak máte rada Beyonce, sledujte ju. Hlavne sa už prestante porovnávať, závidieť si, urážať sa a hlavne prestante svoje nenávistné hejty skrývať za vyjadrenie názoru. Pretože taký názor nikoho nezaujíma a hlavne je zbytočný. Ženy majú držať spolu!“ dodal návrhár.

Fotka, ktorá spustila lavínu kritiky od Lukáša Kimličku

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom