Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Superstar v čase pandémie: Ohrozené živé prenosy? Budú speváci a porota s rúškami?

Porota SuperStar
Porota SuperStar Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Tohtoročná Superstar láme rekordy sledovanosti a pomaly, ale isto sa blíži do svojho finále. To obsahuje aj priame prenosy, ktoré by sa mali vysielať z Prahy, no koronakríza nabúrala plány oboch televízií a museli tak pristúpiť k radikálnym opatreniam. Budeme teda na obrazovkách vidieť spevákov a porotu s rúškami?

„Čo sa týka finálových kôl tohto ročníka SuperStar, televízia finalizuje plán, ako nakrútiť finálové kolá. Dôležité pre divákov v tejto chvíli je, že robíme všetko preto, aby bol víťaz prebiehajúceho ročníka známy v plánovanom čase, čize pred letom,“ povedala pre web televízie Markiza.sk PR manažérka SuperStar Lenka Horáková.

Novú Superstar tak spoznáme za značne zvláštnych, no určite pre diváka zaujímavých podmienok. Príkladom je aj to, že finálové kolá nakoniec budú len dve, pri nakrúcaní sa budú dodržiavať prísne bezpečnostné a hygienické pravidlá a samozrejme štáb bude musieť nosiť rúška. To však neplatí o spevákoch a porote, tí sa na obrazovkách samozrejme objavia bez tejto ochrany tváre. Dôvodom je to, že by inak nemohli predviesť stopercentný výkon a ich spev by nebol tak kvalitný.

Keďže sa finále vysiela navyše z Čiech, kde sú rúška na verejnosti už nepovinné. Rúška budú po dátume 25. máj povinné iba v MHD, ale aj v uzavretých priestoroch. Ako to televízia teda nakoniec vyrieši, je otázne, isté však je, že nikoho nechcú ohroziť, avšak Superstar bez živých prenosov nebola Superstar.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 13. mája 2020
reklama:
reklama:
reklama: