WAU! Speváčka Adele sa zmenila na nepoznanie...50 kíl je fuč. Je to vôbec ona?

Zdieľať
Adele
Photo by Joel Ryan/Invision/AP, File

Tak to je teda zmena. Anglická speváčka Adele bola donedávna známa tým, že mala kilá navyše a nepatrila k štíhlym speváčkam, ktorých je v svetovom šoubiznise požehnane. Svojim výzorom sa zrejme ani tak nezaoberala a aj napriek tomu, že nebola ideálom dokonalosti a kultu tela, patrí medzi najúspšenejších umelcov. To sa však zmenilo a zdá sa, že aj ona podľahla kultu, ktorý je v Hollywoode merítkom úspechu a zmenila sa na nepoznanie.

Nedávno totiž uverejnila fotografiu, ku ktorej napísala aj zopár viet. Nikoho však jej odkaz nezaujímal, pretože na fotografii to už nie je ta Adele, na ktorú boli fanúšikovia zvyknutí. Vychudnutá a sexy speváčka ukázala ultraštíhle nohy a vyzerá naozaj ako niekto úplne iný. „Všetkým ďakujem za lásku k narodeninám.Dúfam, že ste počas tejto bláznivej doby všetci v bezpečí a zdraví. Chcela by som poďakovať všetkým záchranárom a pracovníkom v prvej línii, ktorí nás chránia a zároveň kvôli tomu riskujú svoje životy. Ste naši anjeli,“ napísala.

Stačila však táto jediná fotka a speváčka, ktorá je známa tým, že vypúšťa do sveta jeden hit za druhým, totálne zvalcovala internet. Viac ako osem a pol milióna označení „páči sa mi to“, takmer 200 tisíc komentárov a navyše, snímku prebrali všetky médiá po celom svete. A čo vy, spoznali by ste na fotke pod článkom kedysi plnoštíhlu speváčku?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom