Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ŠOKUJÚCA SPRÁVA! Aneta Parišková má rakovinu. Už podstupuje chemoterapiu…

Aneta Parišková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Aneta Parišková Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Tak toto čakal málokto. V čase, kedy celé Slovensko bojuje s koronavírusom, zvádza známa moderátorka Aneta Parišková azda najväčší boj svojho života. Na sociálnej sieti z ničoho nič uverejnila fotografiu, na ktorej leží na nemocničnom lôžku. Nejde však o žiadnu virózu, či jednoduchý zákrok. Blondínka bojuje so zákernou rakovinou. 

Šokujúca správa sa v tomto náročnom období objavila ako blesk s jasného neba. „V Národnom onkologickom ústave som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou. Lekárom, sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Všetkým dobrým a prajným ľuďom ďakujem za modlitby a podporu,“ napísala k fotografii Parišková. Tá na nej vyzerá evidentne vyčerpane a zákerná choroba jej zrejme berie veľa síl. Ešte pred niekoľkými týždňami pritom nič nenasvedčovalo tomu, že by mala moderátorka nejaké vážne zdravotné problémy.

Nielenže moderovala Noviny na Jojke, čo-to odhalila aj zo svojho súkromia. Keďže má vlastnú súkromnú škôlku, uverejnila fotografiu aj z nej, na ktorej sa zabávajú jej traja synovia. Podporu od manžela Miroslava, ktorého si zobrala minulý rok však momentálne nemá. Ten kvôli pandémii uviazol v USA, kde trávi pomerne veľa času kvôli práci v IT biznise. Paradoxom je, že Parišková nie je prvá jojkárska moderátorka z hlavného spravodajstva, ktorá zistila, že má rakovinu. Pred niekoľkými rokmi si peklom v podobe choroby prešla aj jej bývalá kolegyňa Adriana Kmotríková, ktorej zistili nádor na mozgu a neskôr aj na maternici. V oboch prípadoch bol jej boj úspešný a nikto dnes nepochybuje, že Paríšková zvládne túto zaťažkávajúcu skúšku podobne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 9. mája 2020
reklama:
reklama:
reklama: