Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto už prehnal! Matovič chcel ponížiť Pellegriniho, vypomstilo sa mu. Sexistické narážky mu nevyšli

Igor Matovič
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Igor Matovič Foto: SITA
reklama:
reklama:

Toto naozaj prehnal. Premiér Igor Matovič sa stál zrejme poriadne nedostal do úlohy premiéra a myslí si, že si môže písať, čo sa mu len zachce. Dôkazom je jeho sociálna sieť Facebook, ktorá je plná odkazov, útokov a nemiestnych žartíkov. Ten posledný adresoval svojmu predchodcovi Petrovi Pellegrinimu, ktorý užíval rovnakú kanceláriu, ako teraz Matovič.

S pochopením sa však terajší premiér rozhodne nestretol. V komentároch mu ľudia naložili, aj keď sa našli aj takí, ktorí s jeho správaním súhlasili. O čo teda išlo? Matovič sa pomaly ale isto zabýval v kancelárii, ktorá ešte pred mesiacom patrila práve Pellegrinimu. Ten si však zrejme poriadne neprekontroloval všetky „šuflíky“ a skrinky. A to okamžite využil Matovič, ktorý mu prostredníctvom fotky a pár viet poslal poriadne štipľavý odkaz. A dokonca by sa v ňom zainteresovaným podarilo nájsť aj nejaký ten sexuýlny podtext.

„PELLEHO INŠTRUMENTY. Mám v kancelárii pár skriniek a tie majú pár zásuviek … nuž a teraz som otvoril jednu dosial neotvorenú v “spálni” … a tu si pán bývalý premiér niečo zabudli,) … niečo napísané parúsky, niečo o bejbíz, nejaký gélik vo flaštičke, nejaké kábliky … tak, keď ho niekde stretnete, tak ho pošlite pre jeho “inštrumenty”. ps. Trošku sa obávam otvoriť iné šuflíčky,“ napísal slovenský premiér, ktorý tak opäť dokázal, že po pekné slovo, či uštipačný komentár nechodí ďaleko. Ľudia v komentároch mu to však dali vyžrať a správanie predsedu vlády ostro skritizovali.

Navyše  sa ukázalo, že Matovič opäť trafil vedľa. Hovorkyňa Pellegriniho totiž povedala, že daný šuflík expremiér dlhé roky nepoužíval. „Pán expremiér tieto zásuvky ani neotváral a netuší, odkedy tam sú. Takže tie veci tam museli ležať roky a nepatria pánovi Pellegrinimu,“ povedala Petra Macíková. Aj komentujúci sa s jeho správaním nestotožnili a okamžite zahltili fotografiu komentármi, kde sa pýtali, prečo to vlastne urobil. Pane, uvedomte si prosím, že takéto primitívne „šuflíčkové“ informácie sú vrcholne nevhodné a pre Vás samotného kontraproduktívne. Nezvýšia Vašu popularitu, len ukážu detinskú nespratnosť, priam zákernosť,“ napísala napríklad Vladimíra a desiatky ďalších sa v podobnom duchu pridali. Tentoraz to teda Matovičovi nevyšlo a rozhodne by si mal nabudúce premyslieť, čo na sociálnu sieť zavesí. 

Toto je fotka, ktorú zdieľal Matovič a chcel ňou zrejme ponížiť expremiéra Pellegriniho

Obsah šuflíka, ktorý bol podľa Matoviča Pellegriniho
Obsah šuflíka, ktorý bol podľa Matoviča PellegrinihoFoto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 27. apríla 2020
reklama:
reklama:
reklama: