Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kedysi bol hviezdou Markízy, potom padol na samé dno a ostal bez peňazí…Neuveríte, ako dnes vyzerá!

Ján Dubnička s Martinou Šimkovičovou
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ján Dubnička s Martinou Šimkovičovou Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Vyzerá lepšie, ako v časoch najväčšej slávy. Kedysi patril Ján Dubnička k najvýraznejším moderátorom televízie Markíza. Objavoval sa v reláciách ako Teleráno, Cestoviny či Doma s Markízou. Zarábal veľké peniaze, účinkoval dokonca v muzikáloch, potom však prišiel drsný pád na samé dno.

Po konci v našej najsledovanejšej televízii nenašiel uplatnenie ako moderátor a jeho príjem sa zrazu scvrkol na minimum. To pred nejakým časom otvorene priznal aj on sám. „Ako sa hovorí – pýcha predchádza pád. Postupne som prišiel o prácu moderátora v rádiu, muzikály, v ktorých som účinkoval, sa prestali predávať a nakoniec zrušili aj moju poslednú reláciu v televízii Markíza – Doma s Markízou. A ja som zrazu nevedel, čo ďalej. Padol som až na samotné dno,“napísal v jednom zo svojich blogov.

„Aby ste si vedeli predstaviť, ako hlboko som padol, tak posúďte sami – z 10 000 € mesačne sa stalo 500 € mesačne a zrazu som nemal ani na chlieb, ‚kamaráti‛ sa mi otočili chrbtom. Cítil som sa hrozne mizerne. Každý nový nápad na zmenu som zavrhol, pretože som si hovoril, že aj tak neuspejem, že na to jednoducho nemám,“ priznal bez okolkov Dubnička. Nakoniec sa však pozviechal a dnes vyzerá naozaj lepšie, ako keď bol moderátorom v Záhorskej Bystrici.

Venuje sa vlastnému biznisu a podľa všetkého sa mu darí. „Už pomaly desiaty rok sa venujem vzdelávaniu a rozvoju ľudí v troch oblastiach. Prvou je koučovanie, čiže individuálny rozvoj osobnosti, druhej oblasti, ktorej sa venujem, je budovanie a rozvoj výkonných tímov a tretia je mentálny tréning športovcov. V tomto som sa absolútne našiel, dáva mi zmysel to, čo robím a napĺňa ma to,“ prezradil čo to o svojej práci Dubnička. Nižšie si môžete pozrieť, ako dnes kedysi známy moderátor vyzerá.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 27. apríla 2020
reklama:
reklama:
reklama: