Hviezdy sa opäť predviedli na červenom koberci. Toto si dokázali obliecť na Grammy

Zdieľať
Grammy.jpg

Grammy bolo opäť plné svetových hviezd. A niektoré šokovali svojím outfitom! 

Každoročné oceňovanie v hudobnom priemysle s názvom Grammy Award zaujalo aj tentokrát. Najmä teda hviezdy, ktoré sa predviedli na červenom koberci. Niektoré v dobrom svetle, iné šokovali svojím výberom. Týka sa to predovšetkým žien, kontroverzných speváčok, ako je Lady Gaga, ktorá opäť nezaprela svoj štýl.

Lady Gaga
SITA

Lady Gaga opäť raz prekvapila. Kontroverzná speváčka vyčnievala z davu hlavne svojimi „tŕňmi“ na tope a na golieri. Určite neunikli žiadnemu oku ani jej kratučké kožené kraťasy, či vysoké čierne čižmy. Niektorí ju označili za veľkú katastrofu.

Rovnako nezapôsobila ani Katy Perry v ružovo-zlatých flitroch a v „operenej sukni“ od Toma Forda. Tento model bol bohužiaľ nelichotivý jej postave.  Čo bolo ale naozaj veľa ukázal CeeLo Green, ktorý ani nevyzeral ako človek. Skôr pripomínal nejaké zlaté monštrum.

Ceel gren.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=n0YH9yjsSPA

Speváčka Jacqueline Van Bierk poňala Grammy v zábavnom štýle v podobe šiat morskej panny, ktorej chvost bol ovešaný desiatkami CD. Tento outfit bol však nevysvetliteľne doplnený modrými rukavicami bez prstov. Ďalšou šokujúcou hviezdou bola Joy Villa. Zvolila šaty v štýle Donalda Trumpa, ktoré niesli slogan kampane a meno prezidenta.

Grammyy.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=n0YH9yjsSPA

Tieto a mnoho ďalších zaujímavých outfitov si môžete pozrie nižšie vo videu. Svetové hviezdy naozaj nepoznajú hranice a vždy dokážu zaujať, či už v tom pozitívnom smere alebo negatívnom. Pozrite si nevydarené, ale aj krásne outfity speváckych hviezd.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom