Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ŠOK! Jej muž sa zastrelil na dvore ich domu, potom si našla mladého zajačika. Dnes je v 48 rokoch tehotná

Karel a Vendula Svobodovci
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Vendula s Karlom Svodobom Foto: tn.nova.cz
reklama:
reklama:

Ona má 48 rokov, on je o 16 rokov mladší. Jeho mama je nielen jej svokrou, ale aj najlepšou kamarátkou. Bizarné prepojenie v rodine vdovy po českom hudobnom skladateľovi Karlovi Svobodovi (†68), nie je ničím výnimočným. Zrejme najznámejšia česká vdova Vendula Pizingerová totiž tento rok porodí svojmu manželovi ich prvé spoločné dieťa.

Pizingerovci sú pritom spolu už niekoľko rokov a vekový rozdiel im vôbec neprekážal. O radostnú novinu sa pochválili cez sociálnu sieť Instagram, kde uverejnili fotografiu, na ktorej sú v láskyplnom objatí a držia detské tenisky. „Iba deti vedia, čo hľadajú, a tak si nájdu svojich rodičov. Toto dieťa si našlo nás a my budeme 4,“ napísala Vendula pod fotku. Tá vychováva ešte 15 ročného syna Jakuba, ktorého má práve so zosnulým hudobným skladateľom, ktorý spáchal pred 13 rokmi samovraždu. Urobil tak na dvore ich luxusnej vily v Jevanoch, kde sa zastrelil svojou pištoľou.

Jeho zúfalý čin si vtedy nikto nevedel vysvetliť, navyše sa na hlavu mladej vdovy zosypala vlna kritiky. Ľudia ju obviňovali, žee Svoboda nebol v manželstve šťastný a preto si siahol na život. Až neškôr sa ukázalo, že mal dlho psychické problémy. Vendula si pritom preskákala počas života naozaj všetky možné pády na dno, ešte počas manželstva s hudobným skladateľom im zomrela dcérka Klárka. Keď mala iba dva roky, diagnostikovali jej leukémiu a aj napriek dlhému boju nakoniec zákernej chorobe podľahla. Pizingerová však nie je prvým prípadom, kedy známa žena zo šoubiznisu otehotnela v pokročilom veku, na Slovensku sa čoskoro stane mamou aj moderátorka Erika Judínyová, ktorá má ešte o rok viac.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 9. mája 2020
reklama:
reklama:
reklama: