Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 populárnych seriálov o riešení zločinov

Kosti.jpg
ilustračné: pixabay.com
reklama:
reklama:

Radi sa pozeráte na seriály o riešení zločinov? Potom určite máte svoje obľúbené. Pozrite sa na 10 seriálov patriacim k tým naj, ktoré sa s touto témou objavili na televíznych obrazovkách.

Vtierka Castle

Úspešný spisovateľ Richard Castle pomáha detektívke Kate Beckettovej s riešením zločinov. Hoci tá najprv svojho nového partnera veľmi nemusí, postupne sa z nich stane zohraná dvojica, ktorá sa do seba zamiluje.

Agatha Christie: Poirot

Belgický, nie francúzsky, detektív Hercule Poirot a kapitán Hastings brilantne riešia tie najzložitejšie prípady.

Klamári

Dr. Lightman dokáže zistiť, kto klame, už za pár sekúnd. V televíznom seriáli spolu so svojou skupinou pomáhajú vyšetrovať prípady a prostredníctvom aplikovania psychológie prichádzaj pravde na koreň.

Zločin (Forbrydelsen)

Dánsky televízny seriál dokáže na malej ploche divákovi poskytnúť dostatočné dramatické napätie. Polícia vyšetruje vraždu mladých žien. Detektívka Sarah Lundová dospeje k záveru, že to môže súvisieť so starostom…

Most

Seriál začína nálezom tela na moste spájajúcom Švédsko s Dánskom. Polícia začína vyšetrovanie, ktoré ju zavedie k sérii nevyriešených zločinov, ktoré začali pred viac ako rokom. Náhoda?

Wallander

Seriál, ktorého hlavnou postavou je Kurt Wallander, sa venuje riešeniu vrážd v malom mestečku Ystad vo Švédsku. Hoci nejde o štandardný seriál, výsledok vás nesklame.

Vraždy v Midsomeri

Anglický televízny seriál sa odohráva vo fiktívnej oblasti Midsomer v Spojenom kráľovstve. Môžete sa ponoriť do atmosféry zelených trávnikov, temných chodieb a studených izieb. Tom Barnaby spolu s kolegami riešia početné vraždy.

Kosti

Dr. Temperance Brennanová je skvelá forenzná antropologička, ktorá je z kostí schopná zistiť takmer všetko. Na vyšetrovaní zločinov pracuje s agentom FBI Seeley Boothom. Každý z nich sa vďaka tomuto spojeniu učí novým veciam a prestáva byť upätý.

Myšlienky vraha

Televízny seriál sleduje prácu špeciálnej jednotky FBI, ktorá sa namiesto dôkladného skúmania dôkazov snaží nájsť a pochopiť motívy zločincov. Jej členovia sledujú každý kriminálnikov krok a snažia sa myslieť ako skutoční zločinci.

Temný prípad

Hlavnými postavami seriálu je dvojica detektívov, ktorých životy sa spoja počas hľadania vraha v Louisiane. Je to pekné temné a divákov počas sledovania poriadne mrazí v kostiach.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 17. mája 2018Zdroj brightside.me © Najky.sk
K téme
reklama:
reklama:
reklama: