Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 seriály, v ktorých si zahral hlavnú postavu slovenský herec Tomáš Maštalír

Sni mka obrazovky 2018 02 06 oa9.37.22.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Aj napriek tomu, že Slovensko nie je veľkou krajinou, tak sa tu nájde veľa talentovaných a úspešných ľudí, rovnako tak tomu je aj v hereckej oblasti. Medzi jedného z najúspešnejších slovenských hercov patrí aj Tomáš Maštalír. Videli ste niektorý z týchto seriálov, v ktorých si zahral aj tento herec?

Doktor Ludsky

Seriál je tvorený prípadmi z lekárskeho a kriminalistického prostredia. Herec si v seriáli zahral postavu Daniela Ludskeho, patológa, súdneho znalca, ktorý pomáha riešiť zločin, ak zistí, že sa naozaj stal. A nevadí mu využívať pri svojej práci ani sarkazmus či iróniu. Druhá séria už niesla názov Doktor Dokonalý.

Chlapi neplačú

V tomto rodinnom seriáli si herec zahral postavu Michala Lánskeho, jedného z vlastníkov rodinnej nábytkárskej firmy. Zamiloval sa do chudobnej krajčírky a slobodnej matky. Príbeh ako z telenovely. Súhlasíte?

Za sklom

V tomto kriminálnom seriáli si herec zahral jednu z hlavných postáv, postavu Tibora „Maxa“ Maxovského. Spolu s ním si v tomto seriáli zahral aj ďalší známy slovenský herec Ján Koleník.

Hod svišťom

V tomto komediálnom sitkome si herec zahral postavu Oskara Boja, ktorý spolu so svojou sestrou zdedil penzión v Tatrách. Snažia sa spoločne tento penzión obhospodarovať, no nie vždy sa im to darí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 7. februára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: