Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 seriály, v ktorých si zahral úspešný slovenský herec Ján Koleník

Sni mka obrazovky 2018 01 25 oa22.13.52.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Aj napriek tomu, že Slovensko nie je veľkou krajinou, tak sa tu nájde veľa talentovaných a úspešných ľudí, rovnako tak tomu je aj v hereckej oblasti. Medzi jedného z najúspešnejších slovenských hercov patrí aj Ján Koleník. Videli ste niektorý z týchto seriálov, v ktorých si zahral aj tento herec?

Panelák

V tomto dennom seriáli si herec zahral postavu drsného mafiána Marcela Masláka. Aj táto postava mu dopomohla dostať sa medzi tých najznámejších slovenských hercov. Okrem neho si v seriáli zahralo hneď viacero známych slovenských hercov a herečiek, okrem iného aj Diana Mórová či Mirka Partlová.

Za sklom

Za sklom je slovenský kriminálny televízny seriál, ktorý sa začal vysielať v roku 2016. Herec v tomto seriáli hrá postavu Norberta „Nora“ Višvádera a hereckým partnerom mu je známy Tomáš Maštalír. Spoločne riešia zaujímavé policajné prípady.

Prvá republika

To, že hercovi sa darí aj u našich susedov, svedčí jedna z hlavných postáv rodinného seriálu Prvá republika. Dej seriálu sa točí okolo pestrých osudov veľkej rodiny Valentových, ktorej sa podarilo zbohatnúť v čase vojny a sťahuje sa z dediny do Prahy. Už ste tento seriál videli?

1890

Ide o slovenský historický seriál s kriminálnou zápletkou, herec tu hrá detektíva. Dej príbehu je situovaný do konca 19. storočia a tvorcovia sa pri jeho príprave nechali inšpirovať prírodou a atmosférou slovenského Gemera, predovšetkým kaštieľom Betliar a jeho okolím.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 30. januára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: