Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 obľúbené seriálové dvojice

Befunky collage 3 10.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Každý deň vznikajú vo svete nejaké nové seriály s rozličnými témami a predstaviteľmi. Vybrali sme 4 seriálové dvojice, ktoré patria v posledných rokoch medzi tie najobľúbenejšie? Ktorá dvojica je vaša najobľúbenejšia?

Kosť a Booth

Ona vedkyňa a on agent F.B.I. Na prvý pohľad dve rozdielne povolania, no v seriáli si jednoducho rozumejú a nerobí im problém vyriešiť akýkoľvek prípad. Sérií je už natočených viacero a klape im to stále.

Sheldon a Amy

Posledné roky patrí americký seriál The Big Bang Theory, teda Teória Veľkého tresku, k tým najobľúbenejším comedy seriálom na svete. Divákom nevadí ani to, že hlavnými hrdinami sú nerdi (bifľoši). Sheldon a Amy sa dokonale dopĺňajú a každý ich rozhovor stojí za to.

Castle a Kate Beckett

Nerozlučnou dvojicou je aj vyšetrovateľka Kate Beckett a spisovateľa Castle, ktorý jej pomáha pri vyšetrovaní a zbiera inšpiráciu na námety pre svoje knihy. Jednoduchý nápad, dokonalá dvojica.

Ross a Rachel

V jednom z najlepších seriálov, Priatelia, bola práve táto dvojica stálou súčasťou seriálu. Aj keď to bolo stále o tom istom, raz spolu, raz od seba, jednoducho každý divák veril, že skončia ako pár.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 26. januára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: