Maroš Kramár prekvapuje: Po 60ke odhodil šaty a ukázal sa totálne nahý

Zdieľať
Maroš Kramár
Maroš Kramár Foto: TV JOJ

Rozhodne mu odvaha nechýba. Obľúbený slovenský herec Maroš Kramár síce tento rok oslávil 60ku, napriek tomu mu neorbí problém odhodiť šaty a pred kamerami sa ukázať tak, ako ho Pán Boh stvoril. Dôkazom je aj posledná epizóda seriálu Za sklom, kde stvárňuje skorumpovaného mafiána inšpirovaného Mariánom Kočnerom. A práve v jednej zo scén sa ukázal úplne nahý.

Kramár je vo svojej novej úlohe naozaj presvedčivý, o čom svedčia aj nadšené recenzie divákov. Tí mu úlohu mafiánskeho bossa, ktorý si všetko kupuje a korumpuje, absolútne veria. Kramár alias Vozner sa ukázal nahý pri scéne, kedy leží na masérskom stole, prídu za ním vyšetrovatelia a on sa z ničoho nič postaví a celému Slovensku tak ukáže svoj zadok. V prípade Kramára to nie je prvý prípad, kedy išiel kvôli úlohe donaha. Odvážnejšie scény mu teda problémy nerobia.

Pred pár rokmi sa objavil vo filme s názvom Popol, kde si strihol jednu z hlavných úloh a rovnako nemal problém ukázať sa v celej svojej kráse. „Nemám s nahotou problém, nič také hrozné to nebolo. Aj keď chlapi po 50-tke by sa nahí nemali ukazovať na obraze. Toto bolo ale v rámci filmu a nebolo to nič pornografické, takže v tom problém nevidím, preto som s tým súhlasil,“ povedal vtedy na margo svojej scény Kramár. Herec sa však rozhodne nemá za čo hanbiť. Na svojej vek má postavu, ktorú mu môžu závidieť aj mladší kolegovia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom