Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Manžel Wisterovej ukázal prvú foto po únose a… Šokujúci text pri fotke

Wisterová s manželom Jeremym Hulshom
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Wisterová s manželom Jeremym Hulshom Foto: archív Vera Wisterová
reklama:
reklama:

Objavila sa prvá fotka manžela Very Wisterovej a ich dvoch synov Harlowa a Thea. Zverejnila ju novinárka Malina Saval, ktorá pridala k fotografii aj text, kde popisuje situáciu okolo Jeremyho Hulsha. Podľa jej slov však nejde o jej informácie, ale má ich sprostredkované od zdroja, ktorý zažil všetko spoločne s manželom slovenskej moderátorky a bol prítomný na Slovensku.

„Jeremy Hulsh a jeho deti sú v bezpečí a v poriadku po tom, čo po troch rokoch unikli otrasnému porušovaniu ľudských práv, korupcii a väzneniu na Slovensku. Všetko to bolo dôsledkom otrasného únosu detí ich matkou Verou Wisterovou. Aj napriek tomu, že podnikla až nepredstaviteľné kroky, aby nelegálne odcudzila Harlowa a Thea ich otcovi a rodine snažiac sa vymazať ich existenciu a zakryť svoje zločiny, tak zlyhala. Vo zvyšku sveta je sloboda rodín a radosť z toho že sa podieľate na výchove svojich detí neodňateľným ľudským právom všetkých rodičov. Nie je to iba výsada pre tých, ktorí majú dobré styky, klamú a sú skorumpovaní. Rovnako ani nákladné/drahé PR, ktorým sa samu seba snaží vykresliť ako smútiacu obeť a ktoré má potvrdiť jej príbeh, nikdy nevyváži zlo, ktoré napáchala na svojich synoch. Verin dlhoročný a nepotrestaný prístup „zaplať, aby si sa mohol hrať“ skončil a pravda o tom, čo robila vypláva na povrch a dozvie sa ju široká verejnosť. Všetci , ktorí si vážia ochranu detí a právo na presadzovanie rodičovských práv dnes oslavujú slobodu od Slovenska. Čoskoro zvrejním ďalšie detaily,“ píše sa pod fotkou vysmiatych chlapcov s ich otcom.

Jeremy Hulsh so synmi
Jeremy Hulsh so synmiFoto: Facebook Malina Saval
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 30. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: