Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúce detaily: Naozaj prebehol únos Wisterovej synov takto? Alebo je všetko úplne inak?

Kedysi bola rodina Wisterovej a Hulsha šťastná
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Kedysi bola rodina Wisterovej a Hulsha šťastná Foto: Mini
reklama:
reklama:

Únos dvoch synov známej moderátorky Very Wisterovej stále hýbe Slovenskom. Podľa najnovších informácií mal synov zobrať do zahraničia ich otec, Izraelčan Jeremy Hulsh. Ten ich mal podľa súdom stanoveného času vo štvrtok odniesť z nákupného centra v Petržalke na dosiaľ neznáme miesto. Na sociálnych sieťach sa pritom objavili správy o tom, kde by sa mali deti nachádzať. Je to však pravda, alebo ide o falošnú stopu?

Správca stránky HAKA – Cielené pátranie po osobách – Štefan Farkaš napísal dnes na sociálnu sieť informácie, ako mal celý únos prebiehať. Otec sa presúva z obchodného domu (Bratislava) s detmi do Maďarska ( súkromné letisko GYÖR ) Z Maďarska sa presúva letom do LONDÝNA. Z LONDÝNA ďalším letom do KANADY. Interpol žiadal súd Bratislava 5 v sobotu okolo 12:30 o dokumenty na zadržanie otca (a deti) pri lete z Kanady (Toronto) do USA (CHICAGO) s pristanim 13:30. Súd dokumenty vydáva cca za 17 minút od doručenia žiadosti. Podľa informácií však otec ani deti neboli v lietadle, v ktorom predpokladal Interpol. Podľa informácií nakoniec otec zvolil pravdepodobne cestu z Kanady do USA autom. Mal po neho do KANADY prísť autom jeho brat ktorý žije v USA (CHICAGO). Cesta trvá približne 6 hodín. Ďalšie informácie zisťujeme,“ píše sa na facebookovej stránke. Otázkou je len to, či naozaj zvolil trasu smer USA a Kanada, alebo sa s deťmi nachádza v rodnom Izraeli, kde by mal teoreticky väčšie šance na to, aby ostali v jeho opatere. V tamojšej krajine totiž o rozvode rodičov nerozhoduje súd, ale rabinát, ktorý páry aj oddáva. 

Samotný Jeremy Hulsh chcel aby prebehol aj rozvod s jeho stále manželkou Verou Wisterovou prebehol v Izraeli. Tá však s takýmto scenárom nesúhlasila. Medzi dvojicou to vrie už nejaký čas. Dôvodom nie je len starostlivosť o deti, ale aj fakt, že moderátorka podľa slov Hulsha nechcela synov svojmu manželovi dávať a mala mu brániť v stretávaní sa s nimi. „Päť mesiacov ma Vera v médiách diskreditovala. Sledovali ma vagabundi, ktorých zamestnala moja žena, aby som nemohol vidieť deti. Za päť mesiacov som sa s nimi rozprával dokopy asi len 24 hodín,“ povedal Hulsh pred dvomi rokmi v rozhovore pre týždenník Plus7dní. Samotná Wisterová má momentálne nového partnera, ktorým je brat herečky Kristíny Svarinskej Michal. K celému šokujúcemu únosu sa zatiaľ vyjadrila iba stroho. „Žiaľ, môžem vám potvrdiť informáciu o mojich nezvestných synoch. Včera ich otec zobral a odvtedy neviem, kde sú,“ povedala v piatok moderátorka. So samotným Jeremym sa nám doteraz spojiť nepodarilo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 28. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: