Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Únos Wisterovej synov: Tajný plán na záchranu detí! Bude ju to stáť desiatky tisíc eur

Wisterová ide do boja o synov
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Vera Wisterová Foto: SITA
reklama:
reklama:

Moderátorka Vera Wisterová zažíva chvíle strachy a neistoty. Nevie totiž, kde sa jej dvaja synovia 8-ročný Harlow a 5-ročný Theodor, vlastne nachádzajú. Minulý týždeň ich otec Jeremy Hulsh nevrátil podľa dohody a odišiel s nimi na neznáme miesto. Hovorí sa o tom, že by mohli byť na území USA, konkrétne v Chicagu, kde býva jeho brat. Wisterová teraz musí nabrať zvyšky svojich síl a začať boj. NAJKY zistili, čo momentálne chystá a rozhodne to nebude lacná záležitosť.

Wisterová totiž musí zapojiť do boja o svojich synov aj právnikov v zahraničí. A to rozhodne nebude lacný špás. Ako sa nám podarilo zistiť, nebude na to sama. „Vere jej kamaráti spustili zbierku, rozposielajú to kamarátom a známym, ktorí by mohli prispieť akoukoľvek finančnou čiastkou na právnikov,“ prezradil nám zdroj z prostredia moderátorky. Ako sme sa ďalej dozvedeli, zbierku iniciuje jedna z jej najlepších priateliek, fotografka Petra Ficová. Podľa jej slov, ktoré adresuje prostredníctvom žiadosti o podporu hovorí aj ona o tom, že sa deti nachádzajú v USA.

„Petra sa snaží ako môže. Aj peniaze môžu zaújemcovia o pomoc posielať na účet, ktorý je na jej meno. Právnici budú stáť možno až desiatky tisíc eur, ak sa dostane na drsný boj o synov,“ dodáva náš zdroj. Samotná Wisterová momentálne s mídiami veľmi nekomunikuje, potom, ako sa prevalilo, že jej synov Jeremy Hulsh uniesol, iba informácie potvrdila. Odvtedy zrejme rieši, ako ich nájsť, prípadne ako zabojovať o to, aby boli čo najskôr naspäť na Slovensku. Zrejme to ale nebude mať také ľahké, pretože deti majú izraelské občianstvo. Ak by sa teda boj dostal práve do tejto krajiny, Vera by mohla odísť bez detí. Predsalen je to rodná krajina otca detí.

Medzi dvojicou nastali rozbroje pred takmer 3 rokmi, kedy sa moderátorka nečakane vrátila naspäť na Slovensko. Odvtedy si stále manželia nevedia prísť na meno. Boj o synov sa vyostril viackrát, dokonca prišlo aj na to, že sa s nimi v jednom z bratislavských hoteloch zabarikádovala ich babka, Hulshova mama. Ten naopak obviňoval Wisterovú z viacnásobných nevier. aj napriek tomu, že sa vojna o Harlowa a Theodora vyostrila do obrovských rozmerov, mali by si obaja uvedomiť, že týmto trpia najmä ich synovia. Ako nakoniec celá kauza dopadne je otázne. Dostať deti zo zahraničia naspäť bude isto náročné. A určite aj finančne…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 30. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: