Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vilo Rozboril mal vážnu nehodu a teraz…Ohrozené vysielanie V Siedmom nebi

Vilo Rozboril
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Vilo Rozboril Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Nedávno sme informovali o návrate obľúbenej relácie V siedmom nebi a že sa už čoskoro opäť objaví na obrazovkách Jojky. Zdá sa však, že je teraz ohrozené nielen nakrúcanie, ale aj samotné vysielanie. Dôvodom je nehoda, ktorá sa stala moderátorovi Vilovi Rozborilovi, ktorá značne skomplikovala všetky prípravy na návrat show, ktorá plní sny.

Rozboril je totiž známy tým, že sa aj po Bratislave pohybuje najmä v teplejších mesiacoch na motorke. V minulosti mal napríklad známu štýlovú značku. Tentoraz sa mu však jazda na dvojkolesovom tátošovi vypomstila. Skončila sa nehodou. „Prosím vás, ak vás na tejto stránke budem ešte niekedy presviedčať, aké super je chodiť po meste na skútriku, tak ma zablokujte a pošlite do čerta. Posledná letná jazda skončila so zlomenými prstami, o 2 týždne máme vysielať a ja fakt neviem, ako to s touto sadrovou ozrutou zvládnem. Tak držte palce prosím a na diaľku fúkajte  ďakujem, Vilibald,“ povedal moderátor o celom incidente. Na svoj Facebook ešte pridal aj fotku s nohou v sadre.

Rozboril skončil so zlomenou nohou
Rozboril skončil so zlomenou nohouFoto: archív Vilo Rozboril

V siedmom nebi sa však na obrazovku má vrátiť už o dva týždne a tak je otázne, či to Rozboril stihne. Vyriešiť to môže tým, že bude počas celej relácie sedieť, to však zrejme nie je úplne Vilova predstava, ako sa po takmer trištvrte roku vrátiť na obrazovky. Ďalšou možnosťou je posun odvysielania prvej epizódy, čo však zrejme nie je po chuti Jojke, v ktorej generálny riaditeľ oznámil návrat relácie oveľa skôr. „Plniť sny sa budú aj túto jeseň a bude ich viac. Obľúbená rodinná relácia V siedmom nebi vstúpi v tejto sezóne už do svojho šiesteho roku vysielania, pričom sa v priebehu novej série stane vôbec najdlhšie vysielaným programom svojho druhu na Slovensku. Vypočuli sme pritom aj vaše priania a Siedme nebo vrátime do vysielania skôr, než v minulosti a s nasadením ešte pred adventným obdobím tak odvysielame do Vianoc viac epizód. Ich príprava už dlhodobo prebieha, na prvú z novej série sa môžete tešiť už o tri týždne v nedeľu 17. novembra,“ povedal pred pár dňami Marcel Grega. Uvidíme teda, ako to nakoniec dopadne s prvou epizódou a či ju uvidíme už v novembri.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: