Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sexy Ján Koleník sa vracia na Jojku. Končí v populárnych Oteckoch na Markíze?

Ján Koleník sa vracia na Jojku
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ján Koleník sa vracia na Jojku Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Veľký návrat tam, kde z neho urobili hviezdu. Herec Ján Koleník bude opäť pracovať na Kolibe pre televíziu Joj. Potom, ako si odskočil do Markízy, kde sa stal súčasťou megapopulárnych Oteckov a získal úlohu v nie veľmi úspešnom seriáli Autoškola, na budúci rok príde k zmene. Podľa najnovších informácií by sa mal stať súčasťou nového seriálu Jenny, do ktorého Jojka vkladá veľké nádeje. Skončí herec v seriáli Oteckovia, alebo mu dá Markíza priepustku do konkurenčnej televízie?

O novinke Jojky informovala televízia ešte v lete. „Seriál prináša pohľad na modernú rodinu, ktorú zasiahla ťažká diagnóza. Prostredníctvom hrdinov, s ktorých životom a problémami sa dokážeme stotožniť, prežívame napínavý, dojímavý, dramatický, ale i zábavný a zároveň motivujúci príbeh zápasu o mladý život, ktorý prináša slzy i smiech,“ písalo sa v tlačovej správe Jojky. A práve Koleník by mal stvárniť jedného z rodičov, ktorých dcéra bude bojovať s rakovinou. Jeho partnerkou má byť herečka Vlastina Svátkovám ktorá informácie o svojej novej úlohe už dokonca potvrdila.

Koleníkovi tak vzniká menší problém. Televízie väčšinou netolerujú, aby sa ich tváre objavovali v dvoch ťažiškových seriáloch naraz. Koleník sa mal však Markíze upísať iba na konkrétny čas a projekty. Informoval o tom mediálny portál mediaboom.sk. Herec sa navyše stal obľúbenou postavou v Oteckoch, čím by Markíza prišla o veľkú hviezdu. Môže sa však ľahko stať, že mu televízia tento skok ku konkurencii bude tolerovať a herec tak bude sedieť na dvoch stoličkách naraz. Keďže v prípade Jenny zrejme nepôjde o denný seriál, na Jojke by sa Koleník neobjavoval tak často.

A tak to má byť podľa našich informácií aj dohodnuté. Herec bude naďalej súčasťou Oteckov aj v nasledujúcom roku, zmluva s Markízou mu však nezakazuje účinkovanie v novom projekte Jojky. To, že má sexy herec benevolentnejšie pravidlá sa ukázalo aj pri jeho účinkovaní v najnovšej sérii Za sklom, kde si opäť strihol jednu z hlavných úloh. Ako to však celé nakoniec dopadne, ukáže až čas. V televíznom biznise totiž nie je nič isté, kým to nie je na papieri. A Jojka by zrejme rada získala herca naspäť, ktorý po 10 rokoch na Kolibe odišiel práve do Záhorskej Bystrice. Predtým bol súčasťou denného seriálu Panelák, ktorý ho vlastne vystrelil medzi hviezdy hereckého neba.

Chýbala by vám postava Koleníka v Oteckoch?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 30. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: