Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako vyzerajú seriáloví Priatelia po vyše 10 rokoch od poslednej časti seriálu? Budete prekvapení.

Sni mka obrazovky 2018 06 10 oa10.59.33.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Seriál Priatelia patril v 90. rokoch minulého storočia k tým najsledovanejším a najobľúbenejším seriálom na celom svete. Svojich fanúšikov má seriál ešte aj dnes a veľa ľudí si rado pozrie príbehy obľúbenej šestice kamarátov. My sme sa pozreli na to ako vyzerajú hlavní hrdinovia dnes.

Jennifer Aniston

Herečka si v seriáli zahrala veselú Rachel a aj keď má dnes už 49 rokov, tak vyzerá naozaj výborne. Súhlasíte?

Courteney Cox

Herečka, ktorá si zahrala poriadkumilovnú Moniku má dnes už cez 50 rokov. Napriek tomu, že prešla viacerými plastickými operáciami, lebo sa nevedela stotožniť so starnutím, tak dnes je už všetko inak, a vo svojom veku sa cíti vynikajúco. A je to aj vidieť.

Matthew Perry

Seriálový a vždy vtipný Chandler má krátko pred oslavou svojich 50tich narodenín, no ani šediny mu neuberajú na jeho príťažlivosti.

Lisa Kudrow

Svojská Phoebe už má rovnako po 50tke, no v jej prípade ju robia vrásky jedinečnou a krásnou zároveň. Súhlasíte?

Matt LeBlanc

Herec si zahral postavu Joeyho, ktorý sa celý čas snažil stať v seriáli úspešným hercom. Po skončení seriálu herec pokračoval vo svojom vlastnom seriáli Joey, no už to bez jeho kamarátov nebolo to pravé.

David Schwimmer

Posledným z partie je Ross, múdry a vzdelaný vedec. A aj jemu šediny pristanú. Čo by ste povedali na to, keby sa seriál znovu natáčal. Určite by to bolo veľmi zaujímavé.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 12. júna 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o