Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 obľúbené sitkomy 90. rokov, ktoré miloval každý

Sni mka obrazovky 2018 01 25 oa22.22.57.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

90te roky minulého storočia sú charakteristické aj veľkým množstvom skvelých seriálov, na ktorých fičal asi každý. Pamätáte si ešte na tieto známe sitkomy? Ktorý je váš najobľúbenejší a radi si ho pozriete ešte aj dnes?

Krok za krokom

Americký sitkom Krok za krokom zobrazoval rodinný život rodiny, ktorá vznikla nečakaným sobášom Franka a Carol. Od začiatku seriálu bolo jasné, že novovzniknutá rodina a jej členovia si budú na seba dlho zvykať a to prinieslo zakaždým nejakú vtipnú situáciu.

Priatelia

Americký seriál Priatelia patrí k jednému z najpopulárnejších seriálov v televíznej histórii. V deväťdesiatych rokoch minulého storočia dosiahol seriál celosvetovo vysokú sledovanosť a obľubu u mladých divákov a to trvá ešte aj dnes. Partia mladých kamarátov žijúca v New Yorku spoločne prežíva radosti a starosti všedných dní a bavia tým celý svet.

Frashier 

Frasier je americký komediálny seriál so situačným humorom. Po rozvode sa Frashier snaží začať nový život, všetko sa mu skomplikuje, keď sa k nemu nasťahuje jeho chorý otec aj so psom. Frashier a jeho brat sú snobskí a nadpriemerne inteligentní. Po otcovi tieto vlastnosti nezdedili a problém spolužitia je na svete.

Dve z jedného cesta

Hlavnými postavami seriálu Dve z jedného cesta boli dvojičky Mary-Kate a Ashley. Aj napriek tomu, že boli dvojičky, tak boli úplnými protikladmi. Mary-Kate bavil basketbal a Ashley zase chlapci. Vtipné situácie nedali na seba dlho čakať, pretože ich otec si často nevedel poradiť s dospievajúcimi dcérami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 31. januára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: