Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pamätáte si ešte na Codyho zo seriálu Krok za krokom? To ako vyzerá dnes vám vyrazí dych.

Sni mka obrazovky 2018 06 12 oa13.20.55.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Americký komediálny seriál Krok za krokom patril v 90tych rokoch minulého storočia k tým najobľúbenejším a najsledovanejším seriálom nielen v Amerike, ale aj v iných krajinách sveta. Ešte si tento seriál pamätáte?

Seriál Krok za krokom

Ústrednou témou seriálu je komplikovaný život osemčlennej rodiny, ktorá vznikla sobášom Carol Fosterovej (neskôr Lambertovej) a Franka Lamberta. Každý z nich mal z predchádzajúceho manželstva tri deti. Carol je matkou Daeny, Karen a Marka, Frank je otcom J.T.ho, Al a Brandona. Snažia sa žiť a vychádzať v spoločnosti nevlastných bratov a sestier a taktiež jedného nevlastného rodiča „krok za krokom“. Do rodiny neskôr pribudne aj Lili, spoločné dieťa Carol a Franka.

Ktorú postavu ste mali najradšej vy?

Ani vy ste sa nevedeli dočkať novej časti a nových dobrodružstiev členov tejto veľkej rodiny? Ktorý člen bol váš obľúbený? Každý z nás mal rád asi niekoho iného.

Synovec Cody

V seriáli si zahral jednu z hlavných postáv aj herec Sasha Mitchell, ktorý v ňom hral synovca Franka. Bol veľmi svojský a vtipný zároveň. A nejedna tínedžerka bola do neho určite platonicky zamilovaná.

A ako vyzerá dnes?

Dnes má už herec po 50tke, no za svoj výzor sa nemusí rozhodne hanbiť. To, že sa venuje pravidelnému cvičeniu je vidieť na prvý pohľad a vyzerá naozaj výborne. Súhlasíte?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 13. júna 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: