Mladý a úspešný herec Zac Efron a 4 filmy, ktoré ho preslávili

Zdieľať
Img_4353.jpg

Okrem hercov či herečiek z tej staršej generácie je v súčasnosti celkom veľa úspešných hereckých talentov aj v mladšej generácii. Do tejto úspešnej skupiny určite patrí aj mladý americký herec a spevák Zac Efron, ktorý má na konte už celkom pekné číslo úspešných filmov. Vybrali sme tie, ktoré ho preslávili najviac. Máte radi tohto herca?

High School Musical (2006)

Ide o americký romantický, komediálny a muzikálový film, ktorý sa stal jedným z najobľúbenejších filmov pre tínedžerov. Tento film herca preslávil a dostal sa vďaka nemu medzi tých najúspešnejších hercov na svete. Úspech filmu bol tak veľký, že boli natočené ešte jeho dve pokračovania.

Znovu 17 (2009)

V tejto komédii hral hlavnú úlohu herec Matthew Perry, známy predovšetkým ako Chandler z kultového seriálu Priatelia, ktorý si v tomto filme želal vrátiť sa do minulosti a napraviť tak svoj život. Samozrejme túto šancu dostane a na scénu prichádza jeho mladé ja, ktoré hrá práve Efron. S týmto návratom prichádza aj viacero vtipných situácií a tak vás tento film určite pobaví.

We are your friends (2015)

Opäť film, ktorý je určený hlavne pre mladšieho diváka. V tomto filme hrá herec nádejného DJa, ktorý sa snaží preraziť vo svete elektronickej hudby a hollywoodskeho nočného života. Plnenie jeho sna mu prekazí zakázaná láska. Podarí sa mu nakoniec robiť to po čom túži najviac?

Pobrežná hliadka (2017)

V tejto komédii hrá herec bývalého úspešného olympionika, ktorému však stúpla sláva do hlavy. Po tom ako sa mu podarí zbabrať všetko na čom pracoval sa dostane do oddielu pobrežnej hliadky. Napriek tomu, že na začiatku o túto pozíciu vôbec nestojí, postupne sa s kolegami skamaráti. A ako to celé dopadne?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom