5 filmov herečky Sandry Bullock, kde ukázala svoj herecký talent

Zdieľať
Befunky collage 3 9.jpg

Americká herečka Sandra Bullock patrí dnes k svetovej hereckej špičke. Na sebou má už desiatky filmov, v ktorých ukázala svoj herecký talent a to, že jej nerobí problém zahrať si hlavnú postavu v romantickej komédii či vo vážnejšom trileri. Vybrali sme 5 filmov, v ktorých sa vám určite táto herečka bude páčiť? Už ste ich videli?

Nebezpečná rýchlosť (1994)

V tomto filme si herečka zahrala s jedným z najznámejších hercov Hollywoodu, ktorý bol Keanu Reeves. Išlo jeden z najúspešnejších akčných filmov v 90. rokoch minulého storočia. Snahou bolo zneškodniť bombu, ktorá sa nachádzala v autobuse, no problém bol, že autobus nemohol spomaliť pod 100 km/h, inak by explodoval. Ako to dopadlo?

Img_3282.jpg

Miss špeciálny agent (2000)

V tejto komédii herečka stvárnila agentku FBI, ktorá sa kvôli teroristickej hrozbe musela v prestrojení vydávať za jednu z adeptiek na korunku Miss USA. Táto komédia vás zaručene pobaví, pretože herečka ako agentka neoplývala ženskými zbraňami, no postupne sa jej darí dostávať sa do užšieho výberu. Kto nakoniec korunku získal? Pokračovanie tohto filmu sa natáčalo v roku 2005 a taktiež malo celkom úspech.

Img_3286.jpg

28 dní (2000)

V tomto filme sa herečka predstavila ako úspešná newyorská novinárka, ktorá si užíva život ako sa patrí. Všetko sa jej to vymkne spod kontroly, keď opitá havaruje s autom počas svadby svojej sestry. Dostáva sa do liečebne pre ľudí závislých na alkohole a drogách. Až tam si aj ona sama uvedomuje, že má naozaj veľký problém.

Img_3285.jpg

Návrh (2009)

V tejto komédii hrala herečku uznávanú knižnú redaktorku, ktorá mala byť deportovaná späť do svojej rodnej Kanady. Aby sa tomu vyhla, vymyslela si, že je zasnúbená so svojím asistentom. Ten na toto klamstvo pristúpil a vtipné situácie nedali na seba dlho čakať.

Img_3283.jpg

Gravitácia (2013)

V tomto sci-fi filme si herečka zahrala doktorku, ktorej sa podarilo dostať sa na svoju prvú vesmírnu misiu. Vo filme s ňou hrá aj George Clooney. Z bežnej misie sa však stane boj o vlastný život, pretože dôjde ku katastrofe a oni stratia spojenie so Zemou.

Img_3284.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom