Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Herečka Mária Bartalos z Oteckov: Drsná kritika a útoky pre potraty.

Maria Bartalos s manželom a synom
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Postaviť sa za svoj názor sa jej nevyplatilo. Obľúbená herečka Mária Bartalos, ktorú preslávila úloha v seriáli Oteckovia je dnes spokojnou mamičkou na materskej dovolenke a s manželom Adriánom vychovávajú syna Noela. Herečka prostredníctvom sociálnej siete Instagram však nezarába iba peniaze vďaka lukratívnym spoluprácam, nedávno sa tiež verejne rozhodla podporiť Pochod za život. A okamžite si za to zlízla vlnu ostrej kritiky. 

Bartalos žije spokojným životom v manželstve a vychováva trojmesačného synčeka. Nemá sa teda na čo sťažovať, pretože si žije svoj vysnívaný život. V najnovšom videu, ktoré zverejnila pred pár dňami však obhahuje Pochod za život a odsudzuje potraty. „Myslím, že všetci sa zhodneme na tom, že ľudský život má obrovskú hodnotu a túto hodnotu nadobúda už od počatia,“ hovorí vo videu, kde účinkuje so svojim manželom Adriánom. Ten sa v obhajobe pridáva k nej a vyše 5 minútový záznam sa okamžite stal jedným z najkomentovanejších príspevkov herečky. Tá si však rozhodne za svoje slová nezískala nových fanúšikov, práve naopak. Za svoj názor si vyslúžila kritické slová, na ktoré sa síce snažila spočiatku reagovať, no jej kritici ju v komentároch doslova prevalcovali.

A práve tej kritiky bolo viac ako dosť. Za všetky hovorí jeden komentár, ktorý zároveň získal aj najviac odpovedí. „Mária, základným ľudským pravom je mat možnosť výberu, ak Vás niekto znásilní toto právo Vám vezme, nechajte ľudí rozhodovat o sebe. Buďte šťastná za život ktorý žijete a tiež v hodnotách ktoré uznávate ale neberte druhým právo rozhodovat o svojom bytí a živote. Nemyslím si , žeby sme žili v spoločnosť kde sa chodí na potraty ako do lidla na rožky. Prajem Vám a Vašej rodine všetko dobre, nie každý má to čo vy a preto neodcudzujte okolnosti ktoré nepoznáte,“ napísala jedna z diskutujúcich. „Zle sme sa pochopili, my nikoho nesúdime, nikomu nič neberieme, vôbec nie právo rozhodovať. každý sa hneď cíti dotknutý miesto toho, že by sa nad tým naozaj zamyslel, že tu ide o ľudský živvot a nie rožky z Lidla, ktoré sa rozhodujete či dnes chcete alebo nechcete,“ odpovedala jej Bartalos. Isté je, že názor na potraty má rodina Bartalosovcov jasný. Kompletne celé video si môžete pozriet nižšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 25. septembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: