Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hollywoodsky herec si získal svet svojím krásnym gestom. Nasťahoval k sebe chorú susedku

Herec.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Aj slávni ľudia nám dokazujú, že majú veľké srdce. A tu je jeden príklad!

31-ročný hollywoodsky herec Chris Salvatore urobil naozaj krásne gesto. Šíri sa internetom a získava si tým veľa ďalších fanúšikov. A niet sa čo čudovať. To, čo urobil, si naozaj zaslúži obdiv.

Chris má veľmi dobrý vzťah so svojou 89-ročnou susedkou Normou Cook. Spoznali sa pred štyrmi rokmi a rýchlo sa medzi nimi vytvorilo blízke puto. Starenka odmietla liečbu leukémie a v priebehu minulého roka sa jej zdravie zhoršilo. Keďže nemá rodinu, Salvatore ju nedávno vyzval, aby sa presťahovala do jeho bytu, aby nemusela žiť v opatrovateľskom dome.

„Dal som jej dar v podobe miesta, kde môže v pokoji stráviť svoje posledné mesiace svojho života,“ povedal Salvatore. Jeho susedka sa k nemu často pozerala zo svojho kuchynského okna, a tak sa nakoniec rozhodol, že sa jej predstaví. Zaklopal jej teda na dvere. Teraz ho susedka volá svojím vnukom, ktorého nikdy nemala.

„V deň, keď som vstúpil do jej bytu a hovoril s ňou tvárou v tvár bol deň, kedy sa môj život zmenil navždy,“ povedal Salvatore. Tiež sa snažila vyjsť s peniazmi, pričom musela platiť prenájom každý mesiac, takže Salvatore pomohol Norme aspoň tým, že ju zaviezol k lekárovi, do banky alebo do lekárne. Pravidelne zverejňuje fotky s Normou pod hashtagom #MyNeighborNorma. Za posledných osem mesiacov sa opäť Normino zdravie zhoršilo a bola niekoľkokrát hospitalizovaná v nemocnici.

Salvatore využil kampaň na stránke „GofondMe“, kde ľudia Norme darovali viac ako 30 tisíc dolárov na domácu starostlivosť. „Norminím posledným želaním je byť doma s jej mačkou Hermes, a tak prejsť do ďalšieho života,“ napísal Salvatore na stránke. „Bola tu pre mňa niekoľko posledných rokov rovnako, ako som tu bol pre ňu ja a cítim, že je mojou povinnosťou, aby bolo možné dať jej tento dar a nechať ju žiť posledné chvíle doma s 24 hodinovou odbornou starostlivosťou.“

Keď bola Norma prepustená z nemocnice, presťahovala sa späť do svojho bytu. Ale obaja si čoskoro uvedomili, že by mohli ušetriť peniaze, ak by žila s Chrisom na plný úväzok, tak ju opäť pozval k nemu. Keď je mimo a pracuje ako herec, sú tam pre Normu opatrovatelia. Zvyšok finančných prostriedkov sa používa na účty za lekársku starostlivosť.

www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 28. januára 2017Zdroj www.theladbible.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: