Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horor z Poľska! Mama nechala svoju dcéru rok priviazanú v stodole, kde hnila zaživa!

ID-100142139
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Otrasný prípad otriasol susedným Poľskom! Matka nechala svoju postihnutú dcéru priviazanú k toalete v stodole, kde ju rok brutálne týrala.

Matka nechcela, aby jej 25-ročnú postihnutú dcéru Anetu zobrala sociálka, a tak ju ukryla v stodole. Príbuzní šialenej matky totiž chceli, aby dala svoju dcéru do ústavnej starostlivosti. S tým však matka nesúhlasila, a tak podnikla opatrenia, ktoré jej mali zabezpečiť, že o dcéru nepríde.

Odviedla ju teda do stodoly, kde sa nekúri a netečie tam ani voda, a tam ju priviazala k malej toalete. Úbohá Aneta tam takto strávila rok a keď ju našli, mala odhnitú časť stehna. Vraj vyzerala, ako by sa vrátila z koncetráku. Podľa stránky Mirror, dievčina v čase, keď ju našli, už nedokázala vôbec chodiť, mala blchy, omrzliny a bola podvýživená.

Viacerí hovoria, že je zázrak, že to všetko Aneta prežila. Najhoršie na prípade je, že jej matka Mária nebude za týranie svojej dcéry potrestaná, pretože je duševne chorá.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 17. decembra 2014Zdroj mirror.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., ilustračné: freedigitalphotos.net
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: