Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hrôzostrašné vyčíňanie zúrivého býka počas festivalu. Zaútočil na odparkované auto s rodinou.

Byk 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tradičný festival opäť zaujal. Rozzúrený býk zaútočil a poškodil auto, v ktorom sedela rodina!

V Španielsku sa konal tradičný festival, kde hlavnú úlohu hrá rozzúrený býk vypustený do ulíc. A tento sa nezastavil naozaj pred ničím. Útočil na všetko, čo mu prišlo do cesty. Uvidel na kraji cesty odparkované väčšie auto s pohonom všetkých štyroch kolies. Sedela v ňom aj rodinka, no to si býk nevšímal. Svojimi rohami silno udieral do auta, poškodil pneumatiku a motor, z ktorého nakoniec vytiekla aj tekutina.

https://www.youtube.com/watch?v=gN1K-cgwmY4
www.youtube.com

Bol to hrôzostrašný moment, pretože sa býkovi takmer podarilo auto aj prevrátiť. Možno keby ľudia naokolo neodpútali jeho pozornosť, pokračoval by a malo by to horšie následky. Incident sa odohral v provincii Guadalajara. Mohutné zviera o chvíľu prestalo a zaujal ho pohľad na ostatné „obecenstvo“. Otočil sa a rozbehol smerom k nim. Tí sa už len snažili zachrániť sa a ujsť pred rozzúreným býkom.

https://www.youtube.com/watch?v=gN1K-cgwmY4
www.youtube.com

Tieto festivaly sú bežné v Španielsku aj v Portugalsku a zahŕňajú odvážlivcov, ktorí sa snažia uniknúť pred dobytkom po tom, čo je vypustený na ulicu.

Pozrite si vyčíňanie rozzúreného býka!

https://www.youtube.com/watch?v=gN1K-cgwmY4

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 29. novembra 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: