Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezda Selena Gomez má už teraz za sebou bohatú kariéru. Určite to dotiahne ešte ďaleko!

profil Seleny Gomez
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Selena Gomez Instagram navštevuje dennodenne a zverejňuje zaujímavé momentky zo svojho života, ako mnoho ďalších užívateľov tejto sociálnej siete. Sleduješ ju aj ty? 

Mladá talentovaná kráska Selena Gomez, celým menom Selena Marie Gomez, je známa americká speváčka a herečka. Hoci oslávila toto leto len 26 rokov, má za sebou už teraz naozaj bohatú kariéru. Tú hereckú začala v detskom seriáli Barney a priatelia. V roku 2007 bola obsadená do seriálu stanice Disney Channel, Kúzelníci z Waverly.

Následne si založila svoju kapelu Selena Gomez & the Scene a po podpise zmluvy s vydavateľstvom Hollywood Records v roku 2008, vydali albumy Kiss & Tell (2009), A Year Without Rain (2010) a When the Sun Goes Down (2011).

Selena Gomez filmy

Selena má bohaté skúsenosti z účinkovania v rôznych filmoch. Napríklad sa objavila v celovečerných filmoch, ako Ramona and Beezus (2010), Monte Carlo (2011) či Hotel Transylvania (2012). Preslávila sa v kontroverznom filme Spring Breakers (2013) či v seriáli 13 Reasons Why.

Neskôr vydala svoj prvý sólový album Stars Dance (2013). Singel „Come & Get It“ debutoval na prvom mieste v rebríčku Billboard 200 a dostal sa aj do prvej desiatky v rebríčku Billboard Hot 100. Selena opustila nahrávaciu zmluvu s vydavateľstvom Hollywood Records, po vydaní kompilačného albumu s jej najväčšími hitmi, For You (2014). Následne podpísala zmluvu s Interscope Records, aby mohla pokračovať na svojom druhom štúdiovom albume Revival (2015). V rok 2017 vydala svoj tretí sólový štúdiový album.

View this post on Instagram

Alright. Speaking from my heart for over an hour to someone who puts those thoughts into paid words can be hard for me. The older I get the more I want my voice to be mine. This is all apart of my work within an industry that’s been around longer than all of us have been. The purpose of my interview was three fold. My work with A21, my new collection with Coach, and some new music. As I’m aware there will always be interests in one’s personal life because that’s the pace of our ‘social’ generation. I’m grateful for my position and I will always find ways to make my job more about others and giving back— all while having the best time with my music, fashion, film and my love for learning about the world that I’m eager to tap into more and more. Church is a name for something far more personal. There’s always agenda seeking information on such a subject and I understand why. Rarely do I mention church (and I didn’t) but I’ll always feel comfortable talking about my values and beliefs. I respect that from everyone and anyone. I understand that reporters are working to grab the attention of a reader, however I will always work to ensure that what is public represents my truth. I’m a bit bummed but rarely surprised. Y’all know me and my heart. I can’t help it. So I’ll post some of MY photos from the collection and work with A21. My heart. And maybe edit my actual lyrics as you will all hear it soon ? I love you guys to the moon and back. For more information on the work I do with A21 please, please visit link in my bio. So much more on that soon!

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Selena Gomez a ocenenia

Selena je skutočne talentovaná, o čom svedčí aj množstvo ocenení a nominácií, ktoré obdržala, vrátane ALMA AwardBillboard Women in MusicMTV Video Music AwardAmerican Music AwardPeople’s Choice Award, dve Young Hollywood Awards a pätnásť Teen Choice Awards.

View this post on Instagram

@coach ?

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Selena Gomez a Justin Bieber

Selena Gomez a Justin Bieber tvorili zamilovaný celebritný pár. Viackrát sa rozišli a opäť sa vrátili k sebe. No posledný krát to už bolo naposledy. Prednedávnom vyšlo najavo, že sa spevák zasnúbil s inou kráskou a mnohí zostali v šoku. Selena sa však vyjadrila, že na Bieberovi jej už viac nezáleží a cez rozchod sa tiež preniesla.

View this post on Instagram

@harpersbazaarus

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Selena Gomez a vážna choroba

V roku 2014 speváčka oznámila, že ju už niekoľko rokov sužuje závažná choroba nazývaná lupus erythematosus, v dôsledku čoho bola nútená obmedziť svoje pracovné aktivity. O tri roky neskôr to však bolo až také vážne, že musela podstúpiť transplantáciu obličky. Vtedy sa na dlhší čas odmlčala a fanúšikovia nevedeli, čo sa s ňou deje.

Keď sa Selena cítila už lepšie, samozrejme im to všetko vysvetlila. Poďakovala predovšetkým svojej najlepšej kamarátke Francii Raisa, ktorá jej darovala obličku. „Dala mi nekonečný dar a obeť darovaním obličky. Milujem ťa „sis“, vyjadrila sa Selena na Instagrame.

Zaujímavosti o Selene Gomez:

– dátum narodenia – 22. júl 1992

– miesto narodenia – mesto Grand Prairie v štáte Texas

– hudobný žáner – dance pop

 selena gomez vek nemusí riešiť, svoj život žije naplno a má pred sebou ešte určite zaujímavú kariéru

– po hudobnej stránke na ňu najviac vplývajú Bruno Mars, Beyoncé a Rihanna

– od novembra 2016 je najsledovanejším používateľom sociálnej siete Instagram

– spolupracovala s mnohými organizáciami pre charitatívne účely a už niekoľko rokov spolupracuje s UNICEF

– v roku 2008 založila vlastnú produkčnú spoločnosť July Moon Productions 

– v roku 2010 prostredníctvom Kmart začala so svojou vlastnou značkou oblečenia „Dream Out Loud“

– od začiatku svojej kariéry predala 7 miliónov albumov a 22 miliónov singlov

– narodila sa bývalej divadelnej herečke Amande Dawn „Mandy“ Cornettovej a Richardovi Joelovi Gomezovi 

– má dve mladšie sestry Gracie a Victoriu

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. septembra 2018Zdroj wikipedia.com, instagram.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: