Prekvapenie posledných dní, Justin Bieber sa zasnúbil, no o ruku nepožiadal Selenu Gomez

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 07 14 oa16.43.45.jpg

Jeden z najznámejších a najúspešnejších spevákov súčasnosti Justin Bieber v posledných dňoch vyvolal rozruch na celom svete a podarilo sa mu to požiadaním o ruku svojej priateľky. Viete, koho si chystá vziať?

Justin Bieber

Justin Bieber je známy americký spevák, ktorý začal svoju kariéru už v roku 2007 po tom, čo ho objavil manažér prostredníctvom videí na YouTube, následne podpísal zmluvu s vydavateľstvom RBMG Records a vydal svoje debutové EP s názvom My World (2009). Jeden z jeho prvých hitov Baby má na Youtube takmer 2 miliardy zhliadnutí. Postupne sa mu podarilo dostať medzi špičku spevákov na celom svete.

Chodil aj so Selenou Gomez

Spevák dlhé roky randil s krásnou speváčkou Selenou Gomez. Ich vzťah bol pod drobnohľadom paparazzov a ľudí po celom svete a aj napriek menším nezhodám sa im darilo tvoriť ukážkový pár. Potom sa však rozišli a ich láske bol koniec.

Kto je jeho vyvolenou?

Justin Bieber 7. júla požiadal o ruku svoju priateľku Hailey Baldwin. Tá je známou americkou modelkou a televíznou osobnosťou a tiež je dcérou známeho herca Stephena Baldwina.

Oznámili to prostredníctvom sociálnych sietí

Svoje zasnúbenie dvojica oznámila 9. júla na svojich sociálnych sieťach a spustili celosvetový mediálny záujem. Pre veľa ľudí je toto nečakané zasnúbenie prekvapením. No veríme, že im to dlho vydrží.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom