Hviezda Superstar prekvapuje: Porazila rakovinu a teraz...Vypočula si od lekárov túto správu!

Zdieľať
Markéta Konvičková
Markéta Konvičková Foto: www.instagram.com

Hviezdila v Česko slovenskej Superstar a dnes stále nahráva nové pesničky, vystupuje a na sociálnej sieti má vyše 100 tisíc sledovateľov. Reč je o Markéte Konvičkovej, ktorá len minulý rok prekonala operáciu, pri ktorej jej odstránili nádor. Rok potom prišla od lekárov ďalšia správa, tentoraz však rozhodne pozitívna.

Konvičková sa totiž zaradila k celebritným budúcim mamičkám. Ešte pred rokom pritom musela vysvetľovať úbytok vlasov a opuchnutú tvár. Vtedy jej istý „fanúšik“ napísal, že vyzerá hrozne a obvinil ju z toho, že podstúpila botox tváre. To však Markétu nenechalo chladnou a okamžite zareagovala. „Aby som objasnila váš botox, pred pol rokom som začala opúchať, prišla som o vlasy a splašili sa mi hormóny. Zistili, že sa jedná o vzácny druh nádoru. Po operácii sa už dávam pomaly dokopy, ale vlasy už nezachránim. Dorastú až časom. Dúfam, že keď si toto prečítate, tak sa prepadnete od hanby pod zem,“ napísala pod jeho komentár.

Rakovinu porazila a dnes nemôže byť šťastnejšia. So snúbencom Reném čakajú prvé bábätko. S radostnou správou sa pochválili ako inak cez Instagram, kde zdieľali nielen spoločnú fotografiu, ale ako je zvykom aj s fotografiou z ultrazvuku. „Tento rok prežívam najkrajšie obdobie. Mám milujúceho snúbenca, staviame dom a do toho ma čaká najkrajšia úloha ženy. Byť mama. Pod srdcom nosím už nejaký ten čas ten najväčší dar. Po tom, čo som si prežila v minulom roku, si toho nesmierne vážim a prijímam to šťastie s otvorenou náručou,“ napísala Markéte. Obom budúcim rodičom gratulujeme.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom