Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ihrisko pre seniorov? V Španielsku predstavili unikátny projekt!

Desktop35.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Naše obyvateľstvo starne. Je to síce smutná správa, no je to zároveň fakt, s ktorým sa musíme vyrovnať. Na seniorov sa v našej spoločnosti zabúda takmer úplne. Politici si na nich spomenú iba keď sa blížia voľby a po zvyšok roka o nich takmer nikto nezakopne. Pritom sú to ľudia, ktorí odchovali ďalšie generácie a zaslúžia si náš obdiv. 

Seniori by mali cítiť, že sú v spoločnosti vítaní a hlavne potrební. Ľudia, ktorí žijú dlhšie by sa mali o svoje zdravie príkladne starať. V Španielsku sa zaujímajú o seniorov ukážkovo. Postavili pre nich ihrisko, na ktorom si môžu dobiť baterky.

Horizon33_2015 11 16_12 15 56.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Aktivity na detských ihriskách im pomôžu zlepšiť fyzické, ale aj duševné zdravie. Tieto miesta sa postupne stali miestami spoločenských stretnutí. Staršia generácia často zažíva depresie či úzkostlivé vzťahy. Aby sa eliminovali vymysleli v Španielsku túto geniálnu aktivitu, ktorá ich snáď od ich čiernych myšlienok odvedie…

Horizon33_2015 11 16_12 51 49.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Skvelý nápad, ktorý by sa určite ujal aj na Slovesnku:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 16. novembra 2015Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: