Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inovatívna stolička, ktorá umožňuje, že sedíš, aj keď v skutočnosti stojíš!

12650394_1302526856441139_1106943592_n.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Technológia stále napreduje. Dôkazom toho je aj táto stolička, ktorá by sa zišla v mnohých povolaniach.

Ak tvoja práca zahŕňa státie po dobu niekoľkých hodín v kuse, potom je táto inovatívna „Archelis“ stolička to, na čo si čakal. Efektívne umožňuje sedieť, zatiaľ čo ty stojíš.

Technicky to nie je naozaj stolička. Je to skôr ako dlaha, ktorá sa zalomí okolo zadku a nôh a pomôže ti vybrať postoj, ktorý je oveľa pohodlnejší ako vzpriamený postoj. Môžeš zablokovať prístroj na rôznych pozíciách a nastaviť uhol svojho členku a kolenných kĺbov. Akonáhle vyberieš vhodnú pozíciu, zažiješ relaxáciu sedenia bez toho, aby si v skutočnosti sedel. Prístroj rozdeľuje tlak nad predkolením a bedrách, čo znižuje celkovú únavu svalov a kĺbov.

Je vyrobená výhradne z uhlíkových dielov, ktoré sú flexibilné a pohodlné pre použitie na dlhú dobu. Pôvodne bola vyvinutá s cieľom pomôcť pri vykonávaní dlhých operácií pre chirurgov, ale tiež sa očakáva, že pomôže aj ľuďom v iných profesiách. Japonská spoločnosť tvrdí, že produkt je stále vo vývoji a očakáva sa, že narazí na trh neskôr v tomto roku.

Takto efektívne sa bude využívať!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 4. februára 2016Zdroj www.odditycentral.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: