Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

„Instagram je jedna veľká súťaž v závidení,“ odkazuje Kovy vo svojom novom songu!

Zaznam na celu obrazovku 11. 6. 2018 193128.bmp_.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Známy Youtuber Karel Kovář alias Kovy vydáva nový song, v ktorom sa zameral na jednu už z bežných vecí dnešnej doby – Instagram.

Pesnička, ktorá uzrela svetlo sveta 10.6. 2018 sa dotýka populárnej aplikácie Instagram a jeho mladých užívateľov častokrát, bažiacich po popularite. Nesie názov „Sleduj“ alebo po anglicky „follow“ čo je jedno z najčastejších slov, aké sa spájajú s Instagramom.

Zaznam na celu obrazovku 11. 6. 2018 193145.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Samotný autor, Kovy k videu pridáva popis – „Nový song „Sleduj“ o Instagramu, životě za filtry, falešné dokonalosti i gucci bundě! Let’s dance!“ Pre tých, ktorí túto aplikáciu poznajú, dáva takmer každé slovo zmysel, pretože sa s opisovanou činnosťou už určite stretli.

Zaznam na celu obrazovku 11. 6. 2018 193205.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

No a Kovy v pesničke na záver dodáva, že Instagram realitu nie je. Je to len jedná veľká súťaž v závidení. Platforma, kde sa snaží každý človek vyzerať čo najlepšie a k tomu mu dopomáhajú aj rôzne vymoženosti tejto sociálnej siete.

Dole v odkaze nájdete celú pesničku.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 11. júna 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: