Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jazza sa sťahuje do nového štúdia. Čo tomu však predchádzalo?

Jazzascreenshot.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Spomínate si na kanál DrawWithJazza, ktorý sme vám predstavili pred niekoľkými týždňami? Ak áno, rozhodne vám nemusíme pripomínať, čomu sa Jazza venuje a že je mimoriadne talentovaný. Zaujímalo by vás, kde svoje videá a umelecké kresby tvorí? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete, že Jazza svoje staré štúdio opúšťa a všetku výbavu sa chystá presťahovať do nového. Predchádzala tomu ale veľká podpora od fanúšikov!

Jazzovo staré štúdio môžete vidieť v pozadí videa nižšie. Podľa jeho vlastných slov sú jeho priestory nedostačujúce, pretože tam skladuje všetku výbavu a dokonca tam archivuje všetky svoje kresby už od čias, keď bol ešte malý chlapec. Z týchto dôvodov padlo rázne rozhodnutie. Jazza potrebuje nové štúdio! A prečo na to nevyužiť starú dielňu, ktorá mu stojí na záhrade?

Jazzastudioplan.jpg
youtu.be

Takáto prestavba však nie je lacnou záležitosťou, preto sa rozhodol túto udalosť zafinancovať aj za pomoci svojich fanúšikov. Peniaze však nežobral. Rozhodol sa, že po prvý a pravdepodobne aj poslednýkrát vo svojom živote predá svoje originálne kresby. Bolo to pre neho ťažké, keďže k svojim výkresom cíti istú väzbu, no nakoniec to zvládol. Okrem originálnych kresieb si mohli fanúšikovia „zakúpiť“ aj tlačené kópie kresieb a múrovej maľby, videohovor so samotným Jazzom alebo ľubovoľnú kresbu, ktorú im Jazza nakreslí.

Jazzashedscreenshot.jpg
youtu.be
Jazzashedscreenshot.jpg
youtu.be

To, že má výnimočnú a dobrosrdečnú komunitu, sme krátko spomenuli už v predošlom článku. Tentoraz sa to však potvrdilo dvojnásobne. Napriek tomu, že Jazza svoj crowdfundingový projekt zorganizoval na 30 dní, jeho fanúšikovia vyzbierali plánovanú čiastku už za neuveriteľných 7 hodín! Niet sa čo čudovať, že to Jazzu dohnalo k slzám. Po ukončení zbierky sa konečná čiastka miesto 26 tisíc dolárov vyšplhala na úžasných 100 tisíc dolárov. Prestavba teda môže začať a my sa môžeme tešiť na nové videá, ktoré Jazza kvôli stiesneným priestorom nemohol natáčať!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 26. apríla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: