Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jedna spoločnosť vyrába hračkám rovnaké postihnutie ako má dieťa. Vďaka tomu sa necítia menejcenné.

Bez nazvu 5.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Za tento nápad si zaslúžia kompetentní palec hore! Deťom výrazne stúpne sebavedomie! 

Malé deti sú silne ovplyvňované všetkými vecami okolo seba. Tým, čo vidia, čoho sa dotýkajú, čo počujú a hlavne na základe toho si budujú svoju osobnosť.

Hračky, s ktorými sa hrajú majú tiež obrovskú úlohu v tom, ako vnímajú sami seba. Bábiky, napríklad nemusia nutne predstavovať rôzne druhy osôb, ktoré existujú v reálnom svete. Rasy a telesný typ sú obrovské body diskusie pre rodičov, z ktorých mnohí argumentujú, že je potrebné vykresliť rozmanitosť vecí, s ktorými sa deti hrajú.

Hračky na deti veľmi vplývajú.

Deti 2.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Organizácia #ToyLikeMe našla skvelý spôsob, ktorého cieľom je zmeniť „normálne“ hračky tým, že im prirobia rovnaké pomôcky a zariadenia ako majú postihnuté deti, ktoré ich budú vlastniť. Vedia, že sú niečím zvláštne, ale nie sú v tom samé, takže sa už necítia byť menejcenné.

Deti sa vďaka tomu necítia byť menejcenné.

Deti1 1.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Je to skvelý spôsob, ako ukázať deťom, že sú jednoducho úžasné ako každé iné. Hlavne dospelí im musia ísť príkladom a nerobiť medzi nimi rozdiel a neporovnávať ich so zdravými deťmi. Ale toto si zrejme všetci dospelí veľmi dobre uvedomujú, keďže chcú pre svoje deti len to najlepšie.

Perfektný nápad pre postihnuté deti!

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 21. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: